Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Suning

Lojtare ‘top’ te huaj & talente italiane: Suning i ka idete e qarta. Nga Perin tek Berardi duke kaluar tek…

25/01/2017, 17:35 |

Edhe Gazzetta dello Sport i dedikon mjaft vemendje projektit te Suning per te italianizuar skuadren aktuale ne prag te sezonit te ri – qe sipas asaj qe konfirmon e perditshmja italiane – pervec italianeve, do te kete edhe … Read More

Interi do te kete shpirt Italian por goditja e madhe do te jete e huaj: Reus…

25/01/2017, 16:12 |

Tashme nuk ka me dyshime. Ideja e Suning eshte shume e qarte: te ndertohet nje Inter me kualitete te medha por me nje shpirt italian.

Po behet gati nje projekt i mirfillte veror qe do te … Read More

Corriere – Suning ka vene nje premio te majme per lojtaret nese ata do te fitojne rresht…

16/01/2017, 11:24 |

Gara per Champions ne shtepine Inter po perjetohet si nje detyre por ka edhe nje ane te embel te kesaj ‘detyre’ dhe per kete ka menduar Suning.

Sipas asaj qe tregon kete mengjes Corriere dello Sport, … Read More

Nga Chievo tek Chievo, cfare shndrrimi total per Interin: ja shtate pikat e revolucionit zikalter!

14/01/2017, 13:49 |

Vetem 5 muaj me pare, ne ndeshjen e pare te kampionatit, Interi debutonte ne Serie A ne guiden e Frank De Boer, por duke e nisur kampionatin me nje 2-0 teper zhgenjyes per ambjentin zikalter ndaj Chievo Verones.

Read More

Biabiany: oferte e cmendur nga Jiangsu Suning ne Kine. Interi rikthehet ne merkato?

13/01/2017, 12:11 |

Mund te kete te reja ne merkaton ne hyrje per Interin.

Biabiany, i konsideruar nga Pioli si nje ‘xhol’ i besueshem, ka mare nje oferte te rendesishme nga Jiangsu qe ka rritur presingun per te bindur … Read More

Corriere – Perisic boom: ne vere do te flitet per rinovimin e kontrates!

09/01/2017, 11:01 |

Pas ndeshjes super dje te fituar nga Interi ndaj Udineses, Ivan Perisic do te kete zgjatur padyshim listen e skuadrave europiane qe deshirojne ta kene ne gjirin e tyre kroatin, sidomos ne Premier League. 

Por Kroati … Read More

Inter, ciao ciao FPF: Suning zgjidh gjithcka, 15 mln nga nje sponsor tjeter. E nuk perfundon me kaq!

07/01/2017, 12:06 |

Kthese financiare per Interin, por cfare kthese ama!

Fair Play Financiar nuk eshte me nje problem per klubin zikalter, e nuk po flasim per qershorin, por po flasim edhe per merkaton e dimrit, kete te janarit, … Read More

Gazzetta – Nje 2016 prej ‘5’ ndermjet Thohir, Zhang, De Boer dhe Pioli: nje det me para i investuar, por…

30/12/2016, 12:44 |

Inter, per La Gazzetta dello Sport 2016 meriton nje note te ulet: noten 5.

“Shume para per asgje. Ne sezonet e fundit, ndermjet Thohir dhe pronareve te rinj Kinez, Interi ka investuar nje mal me para per lojtare … Read More

Corriere – Luiz Gustavo, Badelj, Krychowiak dhe Kranevitter pelqehen me shume se Lucas Leiva. Pastaj…

30/12/2016, 12:11 |

Investime te medha per Interin: kjo gje i eshte transmetuar nga Suning, Piolit dje ne takimin kinez. 

“Nese do te ishte per ta, do te kishin planifikuar qe Janari te ishte nje merkato e nje niveli … Read More

Corriere – 150 milione euro dhurate Interistave ne vere: nga Sanchez te Oblak, nga Verrati tek James…

29/12/2016, 13:21 |

“Njeqind e pesedhjete milione euro: ja shifra qe Suning eshte gati te investoje ne merkato ne veren e ardhshme per te perforcuar Interin”.

Kete gje e zbulon sot Corriere dello Sport e cila shton me pas: … Read More

Inter: ne qershor nuk do te kete me Fair Play Financiar. Projekti i Suning parashikon…

28/12/2016, 10:39 |

Tashme kjo gje thuhet nga te gjithe: ajo qe do te hapet per pak dite do te jete ne fakt merkato e fundit me duart e lidhura.

Sapo te arrihet ne qershor nje humbje zero nga … Read More

ZYRTARE – Suning behet sponsor i Interit! Ja detajet…

20/12/2016, 17:05 |

F.C. Internazionale Milano ka zyrtarizuar sot marreveshjen shume vjecare per te drejtat e emertimit e qe prek qendren sportive ne Appiano Gentile. Ajo do te quhet duke filluar nga sot si Qendra Sportive Suning ne kujtim te Angelo … Read More

Inter: Suning do te behet sponsor. Brenda vitit do te hyjne para te freskta ne kasat zikalter…

13/12/2016, 12:00 |

Tashme duket e sigurt: brenda fundit te vitit, marka Suning, do te shfaqet ne bluzat e stervitjes, ne Pinetina ose mbase edhe ne qendren sportive Facchetti.

Do te kete nje kontrate te rregullt sponsorizimi, e … Read More

Perpara pushimeve te fundvitit tre ndeshje te rendesishme, dy nga te cilat ne Meazza. Suning…

06/12/2016, 12:54 |

Interi kerkon qe te mbroje Stefano Piolin, madje duke kerkuar ta ndihmoje me cfare te mundet qe te dale nga kjo krize qe per Interin duket pafund.

Asnje ne shtepine Inter, qe nga Suning e deri … Read More