Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Suning

Sport – Suning deshiron Simeonen, pastaj 200 milione euro investime! Kinezet jane gati…

25/11/2016, 16:56 |

Sic raporton portali spanjoll Sport, tek Interi mund te kete nje rezultat te madh gjate veres.

Skuadra ka humbur 3-2 kunder Hapoel pas avantazhit 0-2 dhe ka perfunduar e eliminuar dhe ne vend te fundit ne nje grup ku ishte … Read More

Marcelino ishte me te vertete shume afer pankines se Interit: Ja pse deshtoi gjithcka!

07/11/2016, 12:28 |

Ishte me te vertete nje fundjave e ndezur ajo qe dergoi Interit te zgjedhe Stefano Piolin per pankinen e Interit.

Avantazhi i ish-tranjerit te Lazios nisi ndermjet te shtunes ne darke dhe se dieles ne mengjes. … Read More

Suning ka folur qarte: Nga sot: kush gabon, paguan! Cdo gje e thjeshte…

07/11/2016, 10:55 |

Ardhja e Stefano Piolit ne pankinen e Interit nuk eshte nje fitore per drejtuesit italian te Interit, perkundrazi.

Sipas Corriere della Sera, e gjithe ceshtja e nderrimit te tranjerit ka treguar se cila do te jete … Read More

Inter, ja Pioli: Ndermjet dites se sotme ose te neserme zyrtarizimi. Ja detajet e kontrates…

07/11/2016, 10:43 |

Gjate mbasdites se djeshme, Stefano Pioli ka fituar duelin ndaj Marcelino Garca Toral dhe Gianfranco Zola, duke siguruar pozitat e tij si tranjer i ardhshem i Interit.

Gazzetta dello Sport flet per teknikun e ri te … Read More

Inter, del ne pah emri surprize ne keto minuta: Gianfranco Zola. Ja detajet…

05/11/2016, 13:59 |

Vazhdojne vleresimet ne shtepine Inter per zgjedhjen e teknikut te ri.

Drejtuesit zikalter po takojne ne keto momente Gianfranco Zola, i cili mund te jete zgjedhja surprize per pankinen e Interit. Suning eshte dakort me kandidaturen … Read More

Suning pas pak ne Appiano: Per tranjerin do te vendoset sebashku me Morattin dhe Thohir!

05/11/2016, 12:02 |

Marco Barzaghi, ne lidhje direkte me studiot e Premium Sport, qe nga hoteli ku po qendrojne drejtuesit e Suning, ka informuar tifozet zikalter per ate qe mund te ndodhe pas pak minutash.

“Mund te kete surpriza. … Read More

Gazzetta – Gara per pankinen: Pioli mbetet i pelqyeshem, Marcelino kerkon leter te bardhe. Hiddink…

05/11/2016, 11:11 |

“Audicionet per pankinen e Interit duket se jane reduktuar ne vetem dy emra: Stefano Pioli dhe Marcelino Garcia Toral, i cili ne oret e fundit ka kaluar ne pole position – edhe pse me nje distance te vogel … Read More

Inter, sapo ka ardhur ne Milano para pak castesh Suning. Do te vendoset…

04/11/2016, 13:05 |

Ne shtepine Inter, ne oret ne vazhdim, do te diskutohet per ceshtjen delikate te tranjerit.

Pas humbjes ne Southampton, zikalterit duhet te mendojne sezben per ndeshjen e radhes, per te kthyer faqe edhe njehere dhe qe … Read More

Suning, deri me tani te invesuara 320 milione euro tek Interi: ja ku kane shkuar!

29/10/2016, 12:26 |

Eshte arkivuar keshtu asambleja e aksionereve aq shume e pritur, ku Interi ka aprovuar bilancet dhe duke treguar te gjitha shifrat qe ne fund dolen se ishin ne menyre perfekte ne nje linje me UEFA-n. Keshtu media italiane … Read More

Zhang Jr: “Babai im rri zgjuar deri ne 4 te mengjesit per te pare Interin”. Nderkohe, kurse Italishtje per Suning…

29/10/2016, 10:27 |

Zhang Jindong, pronari i Interit e ka thene edhe me pare qe Interi per te nuk eshte biznes, eshte nje pasion, nje ure me Europen, nje menyre per te treguar fuqine e Suning dhe per te treguar se … Read More

Asambleja e aksionereve ka perfunduar, aprovohet bilanci: Ne rregull me FPF. Flet edhe Zhang…

28/10/2016, 12:47 |

Perfundon keshtu asambleja e aksionereve te Interit, pas pak fillon konferenca per shtyp.

Ora 12.10 – Scarpini nga Inter Channel tregon se cfare ka ndodhur keshtu kete mengjes: “Jane prezantuar te gjitha rezultatet financiare te Interit gjate asamblese … Read More

Inter, ne Milano ka mberritur Zhang Junior: De Boer i konfirmuar per te merkuren, por pas saj…

24/10/2016, 16:59 |

Fank De Boer tashme eshte konfirmuar ne pankinen e Interit te pakten deri te merkuren, kur zikalterit do te perballen me Torinon.

Nje sfide decizive, edhe pse shanset qe De Boer te vazhdoje aventuren e tij … Read More

Ne Japoni: “Oferte prej 9 milione eurosh nga Jiangsu per Nagatomon”, por ne Kine e mohon…

24/10/2016, 16:01 |

Ne shtypin Japonez, me sakte tek e perditshmja “Sports Hochi”, ne oret e fundit eshte folur per nje tratative te mundshme ndermjet Jiangsu Suning dhe Nagatomos.

Klubi kinez, i drejtuar nga te njejtet drejtues si ata … Read More

Gazzetta – Suning ka vendosur ne ceshtjen Icardi. Por tani duhet nje njeri i forte ne klub…

18/10/2016, 10:21 |

Suning ka nderhyre fuqishem ne ceshtjen Icardi: per kete gje eshte e bindur La Gazzetta dello Sport. 

E perditshmja Italiane shkruan: “Eshte evidente qe Suning ka nderhyre sepse nese nje dite me pare qellimi i shoqerise … Read More