Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

suso

Lucci: “Inter, kemi folur per Vecinon: ja pozicioni i klubit zikalter. Suso e lojtare tjere? Kemi…”

27/06/2018, 20:34 |

Pak me pare iu njoftuam se agjenti Alessandro Lucci eshte ne zyrat e klubit.

Agjenti italian ka nen kujdesin e tij lojtare te ndryshem, nga ata qe luajne te Interi sic eshte rasti i Vecinos por edhe lojtare qe i … Read More

Dalbert qendron te Interi dhe ne krahun e djathte vjen nje mbrojtes. Malcom e Suso…

21/06/2018, 22:48 |

Ne diten e sotme ka pasur takime te shumta per Piero Ausilion ne zyrat e Interit.

Sic raporton fcinternews.it, sa i perket mbrojtesve te krahut eshte per t’u theksuar lajmi qe Dalbert Henrique do te konfirmohet edhe per sezonin e … Read More

Suso i gatshem te transferohet te Interi! Ausilio per spanjollin ofron Candrevan kurse Milan…

21/06/2018, 0:15 |

Gianluca Di Marzio pak minuta me pare dha lajmin se Interi ka bere nje tentative per spanjollin e Milanit, Suso.

Milani tashme eshte i vetdijshem per kete kontakt nga ana e Interit me agjentin e spanjollit dhe po pret qe … Read More

Di Marzio: “Inter i cmendur ne merkato, tentative per… Suso! Zikalterit kane folur me…”

20/06/2018, 23:22 |

Nje ide e cmendur e merkato qe mund te ndizet ne ditet e ardhshme: Suso!

Keshtu ka raportuar eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio disa minuta me pare permes sajtit te tij duke thene se Interi ka pasur kontakte me … Read More