Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

takim

Gazzetta – De Boer dhe klubi bashke: “Kush deshiron te largohet, te largohet…”

18/10/2016, 11:26 |

Pasi ka pasur nje takim me drejtuesit, Frank De Boer ka folur edhe me skuadren (si gjithmone perkrah tij Zanetti, Ausilio dhe Gardini).

Ka qene nje bashkebisedim i forte, sic tregon Gazzetta dello Sport: “Tekniku ka … Read More

Inter-Icardi, neser takim. Thohir, jo vetem fjale: i tregon Mancinit firmen qe…

18/05/2015, 20:37 |

Ne studiot e Sky Sport 24 flitet per merkaton me Silvia Vallinin. Gazetarja raporton qe Mancini eshte nje garanci, pike kyce e nje Interi te ri. Thohir ka dashur t’i jap garanci precize gjate takim dje ku eshte treguar … Read More