Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

talente

Gazzetta dello Sport – Inter ne kerkim te talenteve ne Brazil

11/04/2018, 13:03 |

Ne listen e ekipeve italiane, perfshire ketu edhe Interin, ka shume te rinje te talentuar amerikano-jugor dhe ne vecanti brazilian.

Ky eshte artikulli i Gazzetta dello Sport qe flet per keta te rinje te talentuar qe kane perfunduar ne shenjestren … Read More

SQUAWKA – Ja 10 talentet me te medhenj ne Itali. Ne liste dy zikalter!

13/03/2018, 18:21 |

Serie A ne kete moment, per disa arsye te drejta por edhe disa te gabuara, ka nje reputacion nderkombetar se nuk eshte nje kampionat per futbollistat e rinj.

Ky imazh po ndryshohet me kalimin e kohes dhe pikerisht per … Read More

Inter, mision per te gjetur talente: Belgjika dhe Hollanda vende te ‘nxehta’. Por Thohir deshiron…

10/08/2014, 11:51 |

Ne kerkim te talenteve te rinj ne vendet e uleta, zbuluesit e talenteve zikalter jane ndare neper zona te ndryshme.

Ne kete moment, vemendjen e 007 te Interit eshte shperndare kudo neper turnete e vegjel ne … Read More

Amerika Latine, sa shume talente: Edhe Interi vezhgon me kujdes…

12/11/2013, 15:36 |

Eshte dicka e qarte lidhja e forte e futbollit Italian dhe atij amerikano latin. Italia dhe shpesh here Interi e ka pare gjithmone Ameriken Latine si nje kanal preferencial per te zbuluar talente. Lojtare te rinj qe me … Read More