Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Tare

Ausilio: “Tare? Nuk e kuptoj. Interi nuk luan piset: ja pse! Icardi qendron me ose pa Champions”

14/05/2018, 21:31 |

I intervistuar nga Sky Sport ne ceremonine e cmimit Gentleman, drejtori sportiv Piero Ausilio ka prekur temat e nxehta te klasifikimit dhe merkatos ne shtepine e Inter.

“Kemi fikur telefonat, nuk kemi pare asgje dhe i kemi kycur vetem ne … Read More

Tare perpara ndeshjes sot: “De Vrij? Interi luajti piset, prandaj e denoi zoti dje sepse…”

13/05/2018, 17:31 |

Pak minuta perpara se te fillonte ndeshja me Crotonen, drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare, ka folur per mikrofonat e Premium Sport: 

“Sot eshte match-point, duam ta fitojme kete ndeshje per te kurorezuar kete sezon magjik.”

“Duhet te jemi te … Read More

Shprethen tek Lazio ceshtja De Vrij. Tifozet: “Nuk e duam ‘Juden’ ne ndeshjen e fundit!” Por Tare…

11/05/2018, 13:45 |

Sic eshte parashikuar, lajmi i Gazzetta dello Sport qe eshte publikuar dje per kontraten e depozituar ste Stefan De Vrij nga ana e Interit ka ngritur ne qiell nje mal me polemika dhe inat, duke pare se zikalterit dhe lacialet … Read More

Igli Tare: “Nuk e keni idene sa afer Interit kam qene, por Moratti vendosi qe…”

02/03/2018, 13:16 |

E kush do ta kishte menduar? Igli Tare ka qene shume afer te qenit zikalter ne momentin e tij me te mire ne karriere e kete gje e zbulon po ai vete. 

I intervistuar nga La Gazzetta dello Sport, drejtori … Read More

Gazzetta – De Vrij-Lazio, jo rinovimit: Interi eshte ne pole position. Por kujdes nga…

20/02/2018, 10:57 |

Pas ultimatumit te skaduar zyrtarisht dje nga Lazio per sa i perket rinovimit te De Vrij, tani eshte e pritshmja hapja e nje ankandi per te siguruar sherbimet sportive te qendermbrojtesit hollandez.

Sipas asaj qe shkruan La Gazzetta dello Sport, … Read More