Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Ter Stegen

Inter, hipotezat Sirigu dhe Ter Stegen nese largohet Handanovic: situata

13/05/2016, 20:39 |

Merkato fillon te nxehet edhe pse nuk ka filluar akoma zyrtarisht. Nje levizje portjeresh shume shpejt mund te perfshije Evropen me Inter, Paris Saint-Germain dhe Barcelona te perfshira.

Kampionet e Frances, ne fakt, kane vene ne … Read More