Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Terim

Galatasary, Terim: “Shpresoj shume qe Nagatomo…”

18/03/2018, 0:27 |

Ne fund te derbit kunder Fenerbahce, tekniku i Galatasary Fatih Terim ka konfirmuar deshiren e tij per te mbajtur ne urdherat e tij ne Stamboll japonezin e Interit, Yuto Nagatomo.

Ai eshte aktualisht ne huazim tek klubi turk dhe ende … Read More

Gazzetta – Nagatomo tek Galatasaray: asnje problem per Interin, ja sa do te perfitoje klubi zikalter

06/03/2018, 12:57 |

Kush do ta kishte menduar se Nagatomo do te largohej nga Interi dhe do te sillte ne kasat zikalter nje dhurate kaq te madhe? Me siguri, ata qe e kane menduar, kane qene teper te paket.

Per kete gje, ka … Read More

Inter-Galatasay, takim per Nagatomon. Terim, Zanettit: “Do te kesh Asamoah, pse nuk…”

05/03/2018, 18:11 |

Ai shkoi tek oret e fundit te merkatos tek Galatasaray, por Yuto Nagatomo po luan shume mire ne Turqi. Aq mire madje sa po vijne konfirmime per nje qendrim te mundshem te tij atje.

Sipas asaj qe tregon portali truk … Read More