Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

thauvin

Merkato, objektivi eshte te gjendet nje Salah. Mes enderrave dhe realitetit: ja te gjithe emrat

24/05/2018, 13:25 |

Te gjendet nje tjeter Salah per Spallettin ne merkato.

Ky eshte objektivi i madh i veres zikalter, me Piero Ausilio te cilit i eshte dhe nje nje mision: nje lojtar majtak qe niset nga e djathta dhe qe eshte ne … Read More

Thauvin: “Oferta e Inter, kurre nuk e kam menduar lamtumiren. Lajka interesante, por OM tashme eshte nje big”

16/09/2014, 23:39 |

Inter me ka dashur, e firmos vet Florian Thauvin. Ne mikrofonat zyrtar te Olympique Marseille 21-vjecari trekuartist ka konfirmuar thashethemet qe e kane karakterizuar ne ditet e fundit te merkatos verore. Shoqeria zikalter  kishte levizur me te vertete … Read More

Sportmediaset – Inter, syte mbi Thauvin: ka nje sondazh…

06/09/2014, 19:27 |

“Merkato ka perfunduar, por Inter vazhdon te monitoroj talentet me te mire ne qarkullim. Nje nga profilet qe percillen me me shume vemendje eshte ai i Florian Thauvin, nje sulmues anesor majtak i Olympique Marseille. Pas shitjes se … Read More

Inter, prapaskena Thauvin: ja si ka shkuar…

06/09/2014, 15:06 |

As Borini dhe as Lavezzi, per te cilet nuk ka pasur kushte ekonomike: enderra e vertete e Interit per te kompletuar sulmin permban emrin e Florian Thauvin. Kjo eshte zbuluar nga Gianluca Di Marzio ne ”dimarzioalert” e tij per … Read More