Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

thohir

Kush eshte Erick Thohir: nje profil i manjat-it indonezian

29/05/2013, 15:43 |

«Me pelqejne sfidat, me pelqen konkurrenca. Adhuroj ato sporte ku perballen me njera-tjetren, jane keto lloj sportesh qe me pelqejne qe te luaj». Kjo eshte deklarata e njeriut  qe, sipas zerave te fundit, do te jete gati te … Read More

CdS – Moratti ka takuar Thohir. Tratativa shume e nxehte…

29/05/2013, 11:40 |

Sipas Corriere dello Sport, ka ndodhur dje takimi i shumepritur mes Morattit dhe Thohir. Manjati indonezian duket shume i bindur dhe prova per kete eshte se ka zbritur ne Milano disa dite me pare, dhe pasi ka jetuar … Read More