Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

thohir

Nga Moratti tek Thohir: indoneziani do trofe. Përshpejton në merkato për Yaya Toure dhe Dybala.

18/02/2015, 10:29 |

Po të ishte akoma ai, karriga e tij prej presidenti, sot do t’i mbushte 20 vite. Massimo Moratti, përkundrazi, ka hequr dorë nga udhëheqja e shoqërise. Tani është Erick Thohir që ka dëshirë të filloj me fitore. “Në … Read More

Thohir afer skuadres. Eshte ne Appiano me…

24/01/2015, 12:33 |

Presidenti Thohir i shkon skuadres per vizite dhe ka arritur ne Appiano Gentile para pak momentesh se bashku me Soetedjo.

Pas tyre ka ardhur edhe drejtori sportiv Piero Ausilio. Numri nje zikalter ka vendosur keshtu qe … Read More

Thohir: “Jam shume i lumtur per entuziazmin e tifozeve. Po bejme me te miren. Shaqiri dhe Poldi…”

08/01/2015, 23:32 |

Ekskluzivisht per Inter.it, presidenti i Interit, Erick Thohir ka leshuar disa deklarata per sa i perket levizjeve te fundit ne merkato te Interit

Ja fjalet e tij: “Jam shume i lumtur per entuziazmin e treguar nga … Read More

Telefonate Mancini-Thohir: Ja dy argumentet e prekuara. Pronari i Interit eshte prekur nga…

03/12/2014, 23:08 |

Roberto Mancini, pasi ndaloi nje nate ne Rome per te terhequr cmimin e UNICEF, ne diten e djeshme ju bashkua familjes se tij ne Jesi per te festuar, edhe pse me vonese, ditelindjen e tij te 50.

Sky – Ja cfare do i kerkoje Mancini Thohirit. Nderkohe Ausilio po niset per ne…

02/12/2014, 22:19 |

Massimiliano Nebuloni tek Sky Sport 25 ka folur per merkaton zikalter.

Keto kane qene fjalet e gazetarit: “Mancini mund te kerkoje nje sulmues krahu i afte qe te dribloje kundershtaret dhe qe ka fantazi. Nje lojtar … Read More

Keshilli i ri drejtues e Interit: Futet D’Urso dhe Braggiotti: Ja kush jane anetaret e rinj! Moratti…

21/11/2014, 16:07 |

Ne kete mengjes, ne Milano, tek Westin Palace eshte mbeldhur keshilli adminstrues i Interit. Bordi zikalter i zgjedhur nga Thohir dhe nga Moratti eshte i nje profili shume te larte dhe duket qarte nga emrat e atyre qe … Read More

Inter, shtohet kapitali ne 2015: Ja shifrat e rritjes se kapitalit. Ndersa Moratti…

21/11/2014, 0:07 |

Massimo Moratti dhe Erick Thohir duhet qe te fusin serisht doren ne pertofol.

Dhe sipas asaj qe shkruan Gazzetta dello Sport, dy pronaret e Interit do duhet qe ne 2015 ti japin Interit likuiditetin e nevojshem … Read More

Moratti: “Une i sugjerova Thohirit dy emra per pankinen e Interit. Nuk kthehem por te enjten…”

20/11/2014, 17:56 |

Vijne deklarata te rendesishme dhe shume te vendosura per ate qe ka ndodhur javen e kaluar nga ish Presidenti i Interit, Massimo Moratti.

President Massimo ka konfirmuar se nuk do te rikthehet ne keshillin drejtues dhe … Read More

Sky – Ne oret e ardheshme Mancini do te takoje Thohir. Takimi do te behet sepse…

20/11/2014, 16:23 |

Sic tregon Massimiliano Nebuloni per Sky Sport 24, ne oret e ardheshme Mancini dhe Thohir do te takohen. Presidenti i Interit ka pak ore qe ka mberritur ne Milano.

Pasi kane folur me njeri-tjetrin deri me … Read More

KOMUNIKATE ZYRTARE: Roberto Mancini tranjeri me i ri zikalter!

14/11/2014, 17:58 |

MILANO – F.C. Internazionale komunikon se i ka besuar Roberto Mancinit drejtimin e skuadres se pare te Interit dhe tekniku i ri do te filloje punen qe nga neser ne mengjes.

Nderkohe Presidenti Erick Thohir i … Read More

Thohir: “Mancini? Prisni, shume shpejt do te kete nje komunikate zyrtare qe…”

14/11/2014, 17:07 |

Erick Thohir mesa duket ka qene ai qe ka dashur te beje kete ndryshim tek Interi. Si mund ta shikonte Interin ne ate gjendje, ku edhe Moratti ne nje fare menyre vendosi te largohej edhe per shkak te … Read More

Sky – Mazzarri, qendrimi i Morattit me i bute. Tani…

11/11/2014, 20:05 |

“Nuk eshte momenti per nje ndryshim: ky eshte perfundimi i cili ka ardhur nga te gjithe ne shtepine e Inter. Lojtaret e shumte qe Mazzarri nuk ka ne dispozicion nuk e lejojne ate qe te shpreh me te … Read More

Takim Moratti-Thohir, ja te gjitha temat qe jane diskutuar. Mazzarri luan fatin e vet ndaj…

10/11/2014, 18:22 |

Sot ka pasur nje takim ndermjet Erick Thohir, presidentit te Interit dhe Massimo Morattit, ish presidentit te Interit. Ky takim ka zgjatur rreth nje ore dhe eshte zhvilluar ne qender te Milanos.

Takimi ndermjet dy figurave … Read More

Thohir: “Do te investojme tek Bonazzoli”. Pastaj paralajmeron Mazzarrin: “Nje pike ose tre jane te ndryshme dhe dua…”

08/11/2014, 15:43 |

Hera e pare e Erick Thohir tek Uefa nuk mund te thuhet se ishte vetem nje shetitje nga ana e presidentit te Interit.

Me shume se dy ore ne dhomen e investigimit te organit te Kontrollit … Read More