Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

tim-cup

Drejt Inter-Lazio: eshte Kondogbia, pushim Gagliardini. Ne fushe dyshja Miranda-Medel. Gabigol…

30/01/2017, 10:56 |

Neser ne darke luhet ndeshja e vlefshme per Tim Cup me Lazion, ku Stefano Pioli pritet te beje pak ndryshime ne krahasim me skuadren titullare te pare ne fushe ndaj Pescares.

Vetem ne stervitjen e sotme … Read More

Inter-Bologna, notat e ndeshjes: Gagliardini nje gjigand, Kondogbia top, Joao Mario…

18/01/2017, 11:34 |

Interi vazhdon momentin e saj magjik dhe arrin keshtu fitoren e shtate radhazi ndermjet Europa League, Serie A dhe Kupes se Italise. Pikerisht fitorja e djeshme ndaj Bolognas sjell per zikalterit kualifikimin ne raundin tjeter te TIM Cup. … Read More

Inter, asnje shaka: Kupa e Italise eshte nje objektiv serioz! Nese zikalterit mundin Bolognan…

17/01/2017, 12:46 |

Sot ne darke, Interi do te perballet me Bolognan ne Meazza ne nje ndeshje te vlefshme per 1/8 e Kupes se Italise, nje kupe Italie ne te cilen Pioli beson shume.

Ne fakt, sot do te … Read More

Preview Inter-Bologna – Pioli mendon per nje turnover ‘me mend’. Nga minuta e pare Gabigol?

17/01/2017, 12:03 |

Rikthehet menjehere ne fushe skuadra zikalter per Tim Cup. Pas 3-1 ndaj Chievos, fitores se peste rresht ne kampionat, Interi beson shume edhe tek objektivi kupe.

Europa League tashme eshte nje kujtim i larget dhe Stefano … Read More

Tim Cup – Napoli-Inter, te grumbulluarit e Mancinit: Kthehet Nagatomo, eshte edhe Santon!

03/02/2015, 19:14 |

Roberto Mancini ka grumbulluar 23 lojtare per ndeshjen e neserme ndaj Napolit e cila do te luhet ne San Paolo dhe eshte e vlefshme per Kupen e Italise. Keto jane lojtaret e grumbulluar, ne liste edhe Santon:

Portiere: 1 Handanovic, 30 … Read More

Hidhet shorti i Kupes te Italise. Ja kundershtaret e mundshem te Interit

24/07/2013, 13:23 |

Eshte zhvilluar sot ne Milano shorti i turit te pare eliminator te Tim Cup 2013/14. Interi dhe skuadrat e tjera te Serise A do te hyjne ne loje duke nisur nga 17 gushti (turi i trete paraeliminator, ndeshje … Read More