Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Tom Ince

Ince jr.: “Inter, jemi ne hapat e pare. Do te bej mire, por dua te mendohem akoma dhe pak”

27/05/2014, 9:48 |

Tom Ince perkedhel endrren Inter. Sulmuesi i Blackpool flet per mikrofonat e Sky Sports pas takimit te pare me boten zikalter ne shoqerine e babait Paul: “Eshte vetem hapi i pare i tratatives – thote 21 vjecari anglez … Read More

LAJM I FUNDIT – Tom Ince eshte ne Milano! Sebashku me te edhe “The Governor”…

25/05/2014, 22:16 |

Lajm i fundit direkt nga Milano. Konfirmohet gjithcka nga lajmi qe erdhi nga Sky Sports ne Angli: Tom Ince eshte ne Milano. Sulmuesi i ri ne moshe, i cili eshte ne skadence kontrate me Blackpool, sapo eshte ulur … Read More

Ince drejt Milanos, pritet pergjigja brenda 24 oreve: “Inter nje enderr. Shpresoj vetem qe…”

21/05/2014, 13:05 |

Tom Ince-Inter, gjithcka ne 24 ore. Sipas gazetes Mirror, anesori te cilit i perfundon kontrata me Blackpool eshte shume afer zikalterve. Lojtari duhet ti jape nje pergjigje klubit te Thohir brenda 24 oreve te ardhshme. Ne rast te … Read More

Tom Ince: “Eksperience jashte Anglise? Nuk me frikeson. Do te flas me babain tim dhe…”

20/05/2014, 15:07 |

Njeri prej objektivave kryesore per sulmin e ardhshem zikalter, per sezonin e ardhshem, eshte i riu anglez (i datelindjes 1992) Tom Ince. Djaloshi, pas nje sezoni te zhvilluar ne Premier me Crystal Palace, aktualisht ka mbetur pa kontrate, dhe per … Read More

Mediat ne Itali dhe Angli – Ince tek Interi, gjithcka e bere: Kontrate 5 vjecare! Thohir…

18/05/2014, 15:09 |

Ne Itali dhe ne Angli jane te sigurta, djali i Poul Ince, Tom Ince do te transferohet tek Interi.

Eshte Corriere dello Sport ne Itali ajo qe ben me dije mbylljen e marveshjes. “Gjithcka e mbyllur(pothuajse) … Read More