Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

toni

Mancini mbështetet tek Icardi: Është më i rëndësishëm se Kovacic. Kundër Parmas ndeshje jo e denjë dhe Puscas…

11/04/2015, 7:32 |

Përvec rivalitetit, Verona – Inter do të kemi gjithashtu një rivalitet tjetër në mes Icardit dhe Tonit: edicioni i sotëm i la Gazzetta dello Sport përshkruan kështu ndeshjen e sotmë që do të zhvillohet në stadiumin Bentegodi, ku … Read More

Toni: “Skudeto i humbur kundër Mout, cfarë pendimi”.

22/02/2015, 10:08 |

Luca Toni, sulmuesi i Hellas Verona, sot u ballafaqua me të kaluarën e tij, në Romë. Ish-lojtari i Romës, kampion bote me Italinë pati rrezikuar triumfin e Interit të Jose Mourinhos në Serie A, por pastaj ndodhi humbja … Read More