Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

top

Inter, nuk je normale: Me shume se 1 milione tifoze ne stadium! Ja statistikat e cmendura…

25/04/2018, 11:20 |

Me shume se nje milione tifoze. 

Kjo eshte shifra e cmendur qe do te kapet ne ndeshjen Inter-Juventus per sa i perket tifozerise ne Meazza ne sezonin aktual te Interit.

Eshte nje numer i frikshem, qe konfirmon edhe njehere lidhjen … Read More

TOP dhe FLOP te Derbit – Brozovic duket nje ore, Handa sa shume klas. Icardi dhe Skriniar…

05/04/2018, 11:12 |

Rikthehet ne inter.al rubrika e famshme TOP dhe FLOP.

Ne kete rubrike do te publikojme lojtaret me te mire dhe me te dobet te derbit te djeshem duke u bazuar ne notat e gazetave me te rendesishme ne Itali.

Si … Read More

Mesatarja e tifozeve ne Serie A: Skuadrat e tjera e shohin Interin me dylbi! E frikshme diferenca…

27/03/2018, 16:00 |

U bene disa sezone tashme qe Interistat shpallen per te disatin vit radhazi si tifozet me te mire ne Itali.

Nuk eshte se ata bejne ndonje gje te vecante per ti vecuar, sepse edhe ata vete e quajne detyre…

Po … Read More

TOP dhe FLOP te Inter-Napoli – Skriniar nje dige, Brozovic vetem duartrokitje. Ndersa Perisic…

12/03/2018, 17:14 |

Rikthehet ne inter.al rubrika e famshme TOP dhe FLOP.

Duke filluar nga sot, tashme pas cdo ndeshje do te publikojme lojtaret me te mire dhe me te dobet te cdo ndeshje te Interit deri ne fund te Serie A duke … Read More

Cagliari-Inter 1-1, top dhe flop ndermjet zikalterve!

29/09/2013, 23:08 |

Sot eshte luajtur ndeshja Cagliari-Inter, e cila ka pasur disa gjera pozitive per Mazzarrin por edhe disa gjera mbi te cilat tekniku Livornez duhet te mendohet me mire.

Me te miret:

Kovacic: Rikthehet tutullar … Read More