Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

TorinoInter

Steward i goditur nga Candreva, ai kerkon falje dhe ben nje gjest te bukur

13/04/2018, 14:38 |

Ne xhiron e fundit te kampionatit, Antonio Candreva ka goditur nje punonjes te stadiumit ne ndeshjen me Torinon.

Topi i goditur nga gjuajta e lire nga perfunduar ne shpinen e punonjesit duke e lenduar ate dhe si pasoje ka perfunduar … Read More

Gazzetta – Spalletti e ka vendosur qe dje formacionin anti-Torino: ja lojtaret e perzgjedhur

06/04/2018, 10:29 |

Zero dyshime dhe vetem konfirmime per djemte e tij.

Pas nje barazimi teper te pafat me Milanin ku djemte zikalter dhane gjithcka ne fushe por nuk arritin te mernin fitoren e merituar, tashme syte jane hedhur tek transferta e Torinos.

Read More

Interi ne ankth per Medel: sot teste mjekesore ne kofshen e djathte!

20/03/2017, 15:55 |

Rritet ankthi ne shtepine Inter, ku nga momenti ne moment pritet nje pergjigje per testet mjekesore qe do te beje ne Kili lojtari zikalter Gary Medel.

Ai te shtunen e kaluar doli nga fusha pas nje … Read More

Preview Torino-Inter – Pioli ka gjetur perfekten dhe insiston. Ansaldi dhe Banega perseri nga 1′. Nderkohe…

18/03/2017, 12:50 |

Pas goleadave ndaj Cagliarit hde Atalants, Interi rikthehet ne fushe sot ne oren 18:00 ne stadiumin ‘Grande Torino’.

Ajo e sotmja, eshte nje ndeshje teper e komplikuar per sa i perket zikalterve sepse Torino ne shtepine … Read More

Torino-Inter: skuadra torineze nuk fiton prej 23 vitesh ndaj Interit. Nderkohe fitorja e fundit zikalter…

17/03/2017, 11:20 |

Neser mbasdite Interi do te vizitoje Torinon ku do te perballet me keta te fundit por precedentet e viteve te fundit i buzeqeshin vetem Interit.

Skuadra e Torinos, ne stadiumin e tyre, ka plot 23 vite … Read More

Drejt Torino-Inter: Pioli ka vetem nje problem, ke duhet te zgjedhe? Medel dhe Murillo…

16/03/2017, 12:45 |

Interi ka rifilluar punen te marten ne Appiano ne prag te ndeshjes te se shtunes pasdite ne shtepine e Torinos.

Dje, ka pasur nje stervitje pas dreke me Stefano Pioli qe duket ne veshtiresi jo per … Read More

Sky – Icardi, eshte ai njeriu kopertine me tripleten e fundit. Pioli nuk ndryshon, por provon…

15/03/2017, 11:06 |

Mauro Icardi, eshte njeriu plus i ketij Interi.

Konfirmimi i Silvia Vallinit dje ne darke nga Appiano Gentile, ka treguar diten e djeshme te zikalterve duke u ndalur tek rritja e madhe qe ka pesuar kapiteni … Read More