Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 26, 2021

Scroll to top

Top

Tousart

Nga Franca – Inter ka gati sulmin per talentin e Lyon! Behet fjale per…

07/05/2018, 22:50 |

Interi mund te hidhet shume shpejt ne sulm per mesfushorin e Olympique Lyon, behet fjale per Lucas Tousart.

Mesfushori francez eshte nje pike kyce e ekipit te Bruno Genesio ku ka grumbulluar 35 paraqitje ne kampionatin e fundit.

Sipas … Read More

Merkato, Inter – Emer i ri nga Franca. Pelqehet shume nga zikalterit mesfushori i Lyon!

20/03/2018, 12:42 |

Pasi eshte siguruar Lautaro Martinez dhe pasi jane vene duart mbo Stefan De Vrij dhe Kwadwo Asamoah me parameter zero, Inter eshte perqendruar tek mesfusha e vitit te ardhshem

Sipas Corriere dello Sport, zikalterit po shikojne ne Itali por ne … Read More