Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 12, 2019

Scroll to top

Top

tramontana

Mazzarri gjej kurajen te rrezikosh

31/03/2014, 15:01 |

Fati ka vendosur! Fati ka zgjedhur te jape serish nje shanc, nje rast per tju afruar atyre qe jane perpara dhe per te vene ne rrezik ate vend te katert qe Fiorentina per momentin eshte pozicionuar shume mire. … Read More

Larg duart nga Kovacic

15/03/2014, 14:37 |

Jemi akoma ne mars, ka kaluar pothuajse nje muaj qe nga mbyllja e merkatos dimerore, kampionati eshte akoma i gjate dhe eshte gjithcka per tu luajtur dhe nderkohe flitet se cfare mund te ndodhe ne ekipin zikalter nga … Read More

Mancini-Mourinho, me ke jeni?

27/02/2014, 16:52 |

Nuk ka dyshime se me aksin Mancini-Mourinho Interi ka ndertuar legjenden e tij. Me dy super trajnere ne pankinen zikalter Interi ka gdhendur faqet e historise se tij. Pese skudeto te njepasnjeshme te shoqeruara nga kupa kombetare dhe … Read More

Te fitosh do te thote shume

20/02/2014, 15:29 |

Interi ka ringritur koken. Dy ndeshjet e fundit kane sjelle 6 pike dhe i kane ndihmuar zikaltrit ringrihen ne klasifikim dhe moralisht. Ndeshja kunder Sassuolon ka pasur te metat e saj por fale Samuel, Mazzarri ka buzeqeshur serisht … Read More

MerkaThohir

05/12/2013, 12:38 |

Janari afrohet dhe ne menyre te pashmangshme zemrat e tifozeve zikalter po mbushen me shprese. Po, sepse ne nje menyre apo ne nje tjeter pronari i ri i Interit do te duket. Shume presin nga ai dhurata te … Read More

Lotet normale te nje njeriu special.

14/11/2013, 11:33 |

Me shume mundesi asnje mbas 10 vjetesh nuk do te kujtohet per rezultatin e Interit kunder Livornos. Nuk i duhet as Mazzarrit dhe as djemteve por 9 nentori 2013 do te jete perhere rikthimi ne fushe i Kapitenit. … Read More

Ricky, i lumtur qe isha gabim.

07/11/2013, 11:06 |

Dua te flas per te, per nje lojtar qe ka ditur te tregoje karakterin e tij dhe te gjithe e kane pare, duke me perfshire edhe mua, qe gaboheshim per te. Dy sezonet e para te Alvarez me … Read More