Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

tranjeret

Tranjeret me te paguar ne Bote: Mancini per pak ne 10 me te paguarit!

07/05/2016, 10:51 |

Ne vend te pare jane gjithmone ata. Ne pritje qe Manchester City, e ndoshta edhe United te rrisin diferencen e rrogave te tranjereve me njeri tjetrin, eshte gjithmone Guardiola dhe Mourinho qe kryesojne listen e tranjereve me te … Read More