Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 19, 2021

Scroll to top

Top

Trekuartist

Gazzetta – Ne kerkim te trekuartistit. Spalleti po mendon per Perisic ose Candreva por nderkohe punon me Vecinon…

28/09/2017, 12:11 |

Ne fillim ishte Brozovic, me pas Borja Valero, pastaj mbi te gjitha Joao Mario dhe ne fund Eder.

Tani eshte radha e Perisic ose Candrevas: po vazhdon puna ne kerkim te trekuartistit me adeguat per Spalletin. … Read More