Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

tripleta

Hleb: “Cfare gabimi ti thoja ‘jo’ Interit qe me vone fitoi Tripleten me Sneijder. Mendova…”

08/03/2018, 17:42 |

I intervistuar nga Tuttomercatoweb, Aleksandr Hleb ka folur per Interin dhe transferimin e munguar tek zikalterit ne 2009, sezon ne te cilin me pas Interi fitoi Champions League. 

San Siro mund tek ishte qene stadiumi i tij ne 2009-2010. Ai … Read More

Branca: “Periudha pas Tripletes? U menaxhua cdo gje shume mire. Ai Inter…”

06/03/2018, 21:57 |

Ish-drejtuesi sportiv i Interit eshte rikthyer te flase per kohen kur ishte ne klubin zikalter.

I intervistuar nga mikrofonat e Sky Sport, Marco Branca ka folur perseri per Interin dhe ka komentuar edhe vitet e tij te fundit ne drejtimin … Read More