Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

turneu veror

Gazzetta – Inter, s’ka Azi as SHBA: zikalterit ne Appiano. Dhe per ICC…

27/05/2018, 18:16 |

Per here te pare pas disa vitesh zikalterit nuk do te bejne turneun e zakonshem ne Azi apo Shtetet e Bashkuara te Amerikes por do te qendrojne ne Europe.

“Nje vendim qe nuk do te bej Spallettin te ankohet, duke … Read More

Turneu ne USA: Sinjale pozitive nga Jovetic dhe D’Ambrosio

02/08/2016, 9:50 |

Bilanci i tuneut te Interit ne USA kishte ne axhende kater miqesore nga te cilat 1 u kthye ne fitore, nje mbaroi ne barazim dhe dy perfunduan me humbje.

Interi shenoi 5 gola dhe pesoi 9. … Read More