Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

tuttosport

E FUNDIT – Cancelo akoma me zemren zikalter! E degjeneron Tuttosportin menjehere pas… (FOTO)

14/06/2018, 1:13 |

“Cancelo therret Juven”.

Ky eshte titulli kryesor ne faqen e pare te Tuttosport qe do te dal sot ne mengjes ne shitje. Nje interviste ekskluzive e gazetes torineze me mbrojtesin portugez qe se fundi ishte lojtar i Interit.

Pervec … Read More

SHTYPI I DITES – “Duel Inter-Juve jo vetem te shtunen por edhe ne merkato per Cancelon…” (26 Prill 2018)

26/04/2018, 10:10 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 26 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan per zikalterit ne faqe te pare:

“Aleati i zikalterve. San Siro eshte nje fortese. Ne shtepi vetem nje humbje.”

E perditshmja … Read More

SHTYPI I DITES – “Rafinha, si do ja beje Interi per blerjen e brazilianit? Per momentin…” (26 Prill 2018)

25/04/2018, 9:22 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 26 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan per zikalterit ne faqe te pare:

“Inter, Rafinha eshte njeriu plus por a mund te qendroje? Braziliani eshte ne pronesi te Barcelones. … Read More

SHTYPI I DITES – “Materazzi karikon Interin: “Ku ka me bukur se sa…” (24 Prill 2018)

24/04/2018, 10:17 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 24 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport nuk ka ndonje titull specifik ne faqe te pare per zikalterit:

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan ne faqen e saj  te … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, ja si kane lindur te gjithe golat (rekord) te Mauritos…” (21 Prill 2018)

21/04/2018, 9:46 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 21 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare per zikalterit:

“Inter, ja si lindin te gjithe golat (rekord) te Icardit.”

E perditshmja tjeter … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, ja plani per blerjen e Cancelos. Nderkohe sulm per Kovacic…” (20 Prill 2018)

20/04/2018, 10:09 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 20 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare per zikalterit:

Interi hidhet ne sulm per te mbajtur Cancelo: do i ofrohet dyfishimi i pages. … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, lajme te keqija nga kryeqyteti!” (19 Prill 2018)

19/04/2018, 10:16 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 19 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare:

“Rikalim i kryeqyetasve. Roma perpara, Lazio gjitashtu. Interi zbret perseri ne vendin e peste.”

E … Read More

SHTYPI I DITES – “LunaPark Inter. Trondisin Cagliarin dhe rrembejne vendin e 3. Cancelo…” (18 Prill 2018)

18/04/2018, 9:31 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 18 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare:

“Inter EuroVizion. Zikalterit zhbllokohen pas kater ndeshjeve pa shenuar dhe rigjejne Champions.”

“Me 4 gola ndaj … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, eshte shansi yt. Spalletti i uleret skuadres: “Nuk ka me…” (17 Prill 2018)

17/04/2018, 9:33 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 17 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare:

“Euro ose kurre me. Ne Serie A gjashte javet e fundit: 8 skuadra per 2 objektiva.”

Read More

Inter, e komplikuar blerja e Cancelo. Zikalterit po punojne per te zevendesuar me mbrojtesin e Atl. Madrid!

13/04/2018, 12:02 |

Mbrojtesi i krahut te Atletico Madrid eshte vene ne shenjester te zikalterve ne rast se do te deshtohej te blihej Joao Cancelo.

Kete gje e siguron gazeta e perditshme Tuttosport.

Joao Cancelo mbetet natyrisht objektivi kryesor per Interin ne ate … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, eshte Verdi dhurata per Spallettin. Ne shkembim do shkoje…” (13 Prill 2018)

13/04/2018, 10:18 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 13 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport nuk e ka harruar eleminimin e Juventusit dhe vazhdon edhe sot:

“Apel Uefes: le te fusim sa me shpejt VAR. Duam EuroVar-in. Nuk … Read More

SHTYPI I DITES – “Juventus jashte ne minuten e 97. Duhet te jete nje makth!” (12 Prill 2018)

12/04/2018, 9:58 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 12 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqe te pare:

Juve, mirupafshim Champions: dominojne ne Madrid por humbasin ne minuten e 97. Buffon pas ndeshjes: “Arbitri Oliver ne … Read More

Interi po kerkon nje Salah per Spallettin: dy jane emrat me te perfolur!

06/04/2018, 16:51 |

Interi po kerkon ‘nje Salah’ per Spallettin, ose te jemi me te sakte, po kerkon nje sulmues te djathte qe gjuan me kemben e majte dhe te jete i afte te hyje ne zone e te kete mundesi te hyje … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, nje Salah per Spallettin. Dy jane emrat e kerkuar…” (06 Prill 2018)

06/04/2018, 9:58 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 06 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqe te pare per Interin:

“Strategjite zikalter. Ankandi i Pellegrinit: Spalletti regjistron edhe Interin. Tekniku zikalter do romanistin. I bllokuar Lunin … Read More