Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

tuttosport

SHTYPI I DITES – “Asamoah i tunduar nga Interi. Nderkohe Gagliardini…” (16 Mars 2018)

16/03/2018, 10:46 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 16 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne faqe te pare te saj: “Asamoah ne skadence kontrate: Interi po e tenton. Nderkohe koment nga Sebastiano Vierinazza: “Duhet VAR … Read More

SHTYPI I DITES – “Kondogbia perfundimisht tek Valencia. Cancelo tani…” (05 Mars 2018)

15/03/2018, 10:37 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 15 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne brendesi te saj per operacionin Kondogbia-Cancelo ndermjet Interit dhe Valencias: “Kondogbia do te perfundoje tek Valencia ne fund te … Read More

SHTYPI I DITES – “Flet Maicon: Si Interi im nuk ka. Nderkohe Lautaro…” (14 Mars 2018)

14/03/2018, 11:32 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 14 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne faqen e pare te saj ndeshjen e madhe te dites se djeshme: “Interviste me ish-tripletistin e Interit. Maicon full Interizem. “Spalletti … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter-Milan, cfare sfide. Spalletti nderkohe flet perseri…” (13 Mars 2018)

13/03/2018, 9:59 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 13 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne faqen e pare te saj ndeshjen e madhe te dites se djeshme: “Inter-Milan, sfide kapitale. Milanezet ndjekin romanet, te cilat … Read More

TOP dhe FLOP te Inter-Napoli – Skriniar nje dige, Brozovic vetem duartrokitje. Ndersa Perisic…

12/03/2018, 17:14 |

Rikthehet ne inter.al rubrika e famshme TOP dhe FLOP.

Duke filluar nga sot, tashme pas cdo ndeshje do te publikojme lojtaret me te mire dhe me te dobet te cdo ndeshje te Interit deri ne fund te Serie A duke … Read More

SHTYPI I DITES – “Agjenti i Lautaros konfirmon gjithcka. Nderkohe Ronaldo… ” (09 Mars 2018)

09/03/2018, 11:02 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 09 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne faqen e pare te saj zikalterit: “”Ka feste tek Interi. Klubi zikalter mbush 110 vjet. Nderkohe Milito: “Icardi do te … Read More

SHTYPI I DITES – “Ausilio ne Paris. Ne shenjestren e drejtorit sportiv eshte…” (07 Mars 2018)

07/03/2018, 10:20 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 07 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Pothuajse te gjitha te perditshmet italiane kane shrkuar ne faqe te pare per Interin.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne brendesi te saj: “Feste zikalter perpara … Read More

SHTYPI I DITES – “Serie A 2018/19: merkato ndryshon rrenjesisht…” (06 Mars 2018)

06/03/2018, 10:40 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 06 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Titujt sot ne gazetat me te medha sportive ne gadishullin Apenin kane te bejne kryesisht humbjen tragjike te jetes se Davide Astori dhe me lajmin e … Read More

Lautaro tek Racing deri ne dhjetor? Inter…

05/03/2018, 10:40 |

Lautaro Martinez vazhdon te shenoje gola per skuadren e tij Racing dhe ne merkato vazhdon te ndihet gjithmone e me shume lojtar i Interit. 

Sipas lajmeve te fundit drejtuesit e Racing i kane bere nje oferte zikalterve per ta mbajtur … Read More

SHTYPI I DITES – “Lamtumire, kapiten!” (05 Mars 2018)

05/03/2018, 10:34 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 05 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore. Kryefjala e dites eshte humbja tragjike e jetes se kapitenit te Fiorentines, Davide Astori.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, e hap faqen e saj te pare me … Read More

SHTYPI I DITES – “Spalletti uleret. Eshte koha per…” (04 Mars 2018)

04/03/2018, 12:53 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 03 Mars 2018, jane hapur me keto tituj per Interin.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, e hap faqen e saj te pare me derbyn dhe shkruan per zikalterit: “Shikim i rende. Milan-Inter eshte derby i se vertetes. … Read More

SHTYPI I DITES – “Icardi eshte, Karmoh po ben nxemjen. Sfida derby edhe per…” (03 Mars 2018)

03/03/2018, 10:40 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 03 Mars 2018, jane hapur me keto tituj per Interin.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, e hap faqen e saj te pare me derbyn dhe shkruan per zikalterit: “Icardi eshte gati, nderkohe Karamoh po ndez motorret.” … Read More

SHTYPI I DITES – “San Siro plot, ne Milano tifozeria eshte rekordmene. De Vrij…” (02 Mars 2018)

02/03/2018, 11:14 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 02 Mars 2018, jane hapur me keto tituj per Interin.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, e hap faqen e saj te pare me foton e Bonuccit dhe Skriniar, por edhe me nje sondazh qe La Gazzetta … Read More

Lautaro Martinez: ja data e vizitave mjekesore tek Interi

01/03/2018, 11:40 |

Nderkohe qe Lautaro Martinez po shkelqen ne Argjentine, mediat dhe tifozeria vendase po shtyjne shume teknikun e kombetares argjentinas te grumbulloje talentin e Racing.

Ky grumbullim i mundshem i tij mund te sjelle nje lajm te gezueshem per te gjithe … Read More