Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

tuttosport

SHTYPI I DITES – “Ne prag te derbyt flet Cancelo. Suning ka dyshime per…” (01 Mars 2018)

01/03/2018, 10:24 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 28 shkurt 2018, jane hapur me keto tituj per Interin.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, e hap faqen e saj te pare me intervisten e Joao Cancelo dhe fjalet e tij: Cancelo i hapur: “Derby po, … Read More

Inter, okazioni Sandro. Braziliani ka shkelqyer dhe mund te lirohet per 2-3 milione euro

28/02/2018, 12:07 |

Ne prezantimin dinjitoz te Beneventos kunder Interit te shtunen e kaluar, klubi zikalter ka pasur mundesi te shikoje nga afer nje njohje te vjeter. Behet fjale pe Sandron, brazilianin e ‘shtrigave’. Per aq kohe sa ai ishte ne fushe, shoekt … Read More

Inter, problemi eshte lista Uefa: duhen shitur lojtare! Ja kush rrezikon shitjen…

27/02/2018, 12:40 |

Rregullat e lidhura me Fair Play Financiar rrezikojne qe te krijojne nje problem tjeter tek Interi ne rast te nje kualifikimi te mundshem te zikalterve ne Champions League ose ne Europa League: problemi ka te beje me listen UEFA.

Sipas … Read More

SHTYPI I DITES – “De Vrij tek Interi me rroge te majme. Flet Spalletti, ja frazat e teknikut zikalter…”

21/02/2018, 10:32 |

Gazetat Italiane kete mengjes jane hapur me keto tituj per Interin.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne faqe te pare: “Inter shume afer De Vrij. Per hollandezin eshte gati nje kontrate me rroge prej top player dhe vendin si … Read More

Joao Mario: “Vlera? Deshiroj te shpagoj besimin. Serie A, Cristiano Ronaldo, roli: ju tregoj gjithcka…”

14/12/2016, 12:15 |

Tuttosport, sot ne numrin e saj te perditshem, ka intervistuar ekskluzivisht mesfushorin e Interit, Joao Mario.

Ja fjalet portugezit zikalter: “Sa ndihem keq kur shikoj Interin 15 pike larg vendit te pare? Nuk mund ta mohoj … Read More

De Boer skuadres: “Nese fundosem une, eshte deshtimi i te gjitheve”. Ndaj Southampton…

01/10/2016, 10:47 |

Analize per humbjen e Prages sebashku me Zanettin dhe Ausilion e me pas bashkebisedim me skuadren. Dje De Boer ka folur qarte me grupin: “Nese une fundosem, deshtimi eshte i te gjitheve”, duket se ka thene hollandezi sipas … Read More

TS – Derby kinez: Nga njera ane para dhe surpriza, nga tjetra nuk i bejne dot 15 milione bashke!

27/08/2016, 10:02 |

Nuk eshte qellimi te krijohet polemike, por Tuttosport propozon nje paralelizem ndermjet dy grupeve kineze qe kane blere Interin dhe Milanin.

“Derby kinez i Milanos eshte ndezur. E mesa duket, per momentin, njera skuader eshte ne … Read More

Ardhja e Banega nuk e perjashton blerjen e nje regjisti. Bookies jane te sigurte: Do te vije…

20/05/2016, 15:11 |

Blerja e Banega i ka dhene entuziazem te gjithe ambjentit zikalter. Tashme, mesfushori argjentinas mund te perdoret nga Mancini si trekuartist dhe tekniku zikalter e shikon si perfekt per skemen 4-2-3-1, pikerisht sic luajti argjentinasi me Sevillan ndaj … Read More

Tuttosport – Monaco pas Alvarez: per 15 milione mbyllet

15/08/2014, 14:31 |

Ne shtepine e Inter vazhdon qeshtja lidhur me shitjet.

Sherben nje shitje per te filluar kampanjen e blerjeve dhe emrat jane gjithmone te njejte: Fredy Guarin dhe Ricky Alvarez.

Nje nga keta te dy … Read More