Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

United

Icardi, derby i fundit? Per 15 dite do e kete vleren 110 milione. Tre skuadra friksojne me shume se Real!

27/02/2018, 17:58 |

Te dielen ne darke do te luhet derby ndaj Milanit por Interi do te rigjeje me ne fund Mauro Icardin, kapitenin qe me ne fund po rikthehet nga demtimi muskular.

Por ky derby, sidomos sipas Corriere della Sera, gazetes se … Read More

Nga Anglia – United ne vere nje goditje te madhe: objektiv eshte Icardi!

09/02/2016, 16:37 |

Premier League nuk dorzohet per Mauro Icardin.

Sipas asaj qe tregohet nga Manchester Evening News, Manchester United eshte e gatshme te beje gjithcka per Maurito Icardin sepse eshte pikerisht kapiteni i Interit … Read More

David Garth kalon tek Interi dhe pershendet Manchester United: “Kam dashuruar cdo minute.”

12/02/2015, 23:34 |

Tashme eshte vendosur dhe eshte thjesht ceshtje dites ose ndoshta maksimumi ceshtje javes e David Garth shume shpejt do te beje pjese e botes Inter.

Ai vjen nga Manchester United dhe do te beje pjese ne … Read More

Sky – Emisaret e United dje ne Meazza per Icardin. Nese nuk ka festuar…

09/02/2015, 20:51 |

Po flitet per paqen e bere ndermjet Icardit dhe tifozeve zikalter, sepse dje disa prej tifozeve e kane takuar Icardin ne parkingun e Meazzes. Ai nuk ka gezuar pas golave te shenuar vete, kurse pas atij te Guarin … Read More

Çmenduria e mediave Angleze: “Vidic do te rikthehet tek United ne Janar. Per te eshte gati…”

08/11/2014, 15:15 |

Lajmi eshte pikerisht nga ata te pabesueshmit dhe eshte nxjerre ne oret e para te dites se sotme nga Daily Express.

Duket pak a shume si ‘fantacalcio’, ja cfare shkruan DE: “Nemanja Vidic eshte gati … Read More