Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 24, 2021

Scroll to top

Top

USA

Turneu ne USA: Sinjale pozitive nga Jovetic dhe D’Ambrosio

02/08/2016, 9:50 |

Bilanci i tuneut te Interit ne USA kishte ne axhende kater miqesore nga te cilat 1 u kthye ne fitore, nje mbaroi ne barazim dhe dy perfunduan me humbje.

Interi shenoi 5 gola dhe pesoi 9. … Read More

Icardi, demtimi vazhdon: Mancini nuk deshiron ta rrezikoje sot ndaj Bayern!

30/07/2016, 9:05 |

Ne perfundim te seances stervitore qe u mbyll gjate nates shqiptare, Interi ka pare me kujdes gjendjen e Mauro Icardi – shpjegon Gazzetta dello Sport ne sajtin e saj online – i cili pritet te mungoje sot ndaj … Read More

Mancini: “Une jap gjithcka nga vetja per te permiresuar Interin. Kurre…”

28/07/2016, 9:36 |

Pas barazimit me Estudiantes, tekniku i Interit, Roberto Mancini eshte prezantuar ne sallen e konferencave ku ka folur per mediat.

Ja fjalet e Mancios: “Te dorehiqem? Ju keni folur dhe vazhdoni ta beni per keto gjera, … Read More

Gazzetta – Inter, ja data se kur e gjithe skuadra do te jete bashke!

27/07/2016, 10:57 |

Summer Tour i Interit ne States do te perfundoje kete te shtune dhe sfida e fundit do ta shikoje Interin e Mancinit perball Bayern Munich te Carlo Ancelottit ne Charlotte. 

Grupi zikalter – shkruan Gazzetta dello … Read More

Inter-Estudiantes: formacioni do te jete nje 4-4-2. Ansaldi dhe Icardi…

27/07/2016, 10:08 |

Interi, neser, kur ne Shqiperi do te jete ora 02:00 e nates (ose sot ne mesnate, qe te mos ngaterrohemi), do te luaje miqesoren e trete ne token amerikane kunder Estudiantes. Icardi dje ka punuar me shoket e … Read More

Mancini: “Takimi me Thohir? Asgje e re. Icardi dhe Candreva? Per kete pyesni ate.”

25/07/2016, 9:43 |

“Nuk ka asgje per tu qartesuar ne kete mes. Situata eshte normale, si dy dite me pare. Nuk ka ndryshuar asgje, te shikojme ne ditet e ardhshme”. Keshtu eshte shprehur Roberto Mancini ne konferencen per shtyp pas ndeshjes … Read More

Mancini, decizive takimet me Thohir dhe Zhang: Gati 3 blerje per te shmangur ‘thyerjen’…

18/07/2016, 9:39 |

Ne keto dy jave ne USA, zikalterit do te kuptojne cila do te jete e ardhmja e tyre. Roberto Mancini eshte nisur shume i qeshur per ne Amerike pas takimit me CEO-n e Interit, Bolingbroke ne Riscone. Nje … Read More

Inter drejt USA. Shans i arte per te rinjte dhe shume te dashurin Pinamonti! Ja detajet…

16/07/2016, 9:56 |

Fillon sot turneu veror ne USA me nisjen e skuadres nga Malpensa per nje cikel miqesoresh me kater teste ndermjet 19 dhe 30 Korrikut.

Me shpejtesi, Interi do te perballet me Real Salt Lake, PSG, Estudiantes … Read More

Kovacic, Obi dhe Mudingayi KO, Laxalt me vonese dhe Duncan i pa aktivizuar: Problemet jane ne mesfushe

04/08/2013, 15:34 |

Problematika me e madhe per Interin ne kete moment eshte ne mesfushe. Kete gje nenvizojne mediat italiane, qe flasin per situaten e zikalterve per sa i perket mesit te fushes.

“Me Kovacic, qe ka rreth 20 … Read More