Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

valencia

Marca – Ja tre motivet qe kane bindur Valencian te bleje Kondogbia!

04/05/2018, 17:08 |

Nese nga njera ane po komplikohet blerja e Joao Cancelo per Interin, nga ana tjeter eshte e sigurt se Geoffrey Kondogbia do te behet nje futbollist i Valencias ne menyre perfundimtare. 

Ashtu si tregon Marca, francezi e ka marre vesh … Read More

Merkato Inter, zbritje per Cancelon? Valencia ka nje kerkese!

23/04/2018, 17:47 |

Inter dhe Valencia jane duke punuar per blerjet e kartoneve te Joao Cancelo dhe Geoffrey Kondogbia.

Inter dhe Valencia po negociojne vazhdimisht per blerjen e Cancelo, respektivisht Kondogbia. Megjithate zikalterit duan nje zbritje nga 38 milionet per blerjen e mbrojtesit … Read More

Ne Spanje – Largimi i Sabatinit komplikon Cancelon? Nga Interi…

29/03/2018, 12:55 |

Nga Spanja vijne te rejat e fundit per sa i perket te ardhmes te mbrojtesit te krahut zikalter qe ka shkelqyer me Interin deri me sot. 

Behet fjale per Joao Cancelo, lojtari portugez qe eshte i huazuar nga Valencia dhe … Read More

Cancelo, Inter dhe Valencia po diskutojne cmimin dhe menyren e pageses. Kondogbia…

22/03/2018, 14:24 |

Cancelo po dhuron nje futboll ne krahun e djathte te mbrojtjes qe tifozet e Interit kishin vite pa e pare, qe nga koha kur nje brazilian mbizoteronte nga ato ane. 

Portugezi ka treguar nje nivel shume te larte sa here … Read More

Valencia ferkon duart edhe per Murillo: me ish-lojtarin e Interit ne fushe, ata asnjehere…

15/03/2018, 11:24 |

Kolumbiani ka mare pseudonimin “El Muro” (ne shqip “Muri”).

Pavarsisht demtimit te gjate, spanjollet jane shume te lumtur nga rendimenti i ish-zikalterit.

Murillo tek Interi pati nje nisje shume te mire ne pjesen e pare te sezonit me Interin … Read More

Kondogbia: “Eksperienca tek Interi nuk ishte nje deshtim, por nuk jam Neymar. Njerezit tek Interi mendonin…”

13/03/2018, 15:42 |

Mesfushori francez ne pronesi te Interit eshte rikthyer te flase per eksperiencen e tij ne Milano.

I ardhur nga Monaco tek Interi ne veren e 2015, Geoffrey Kondogbia ka perjetuar dy sezone teper te veshtira ne Itali perpara se te … Read More

VIDEO – Dy assist te tjere nga Kondogbia sot ndaj Sevilla. Njeri me i bukur se tjetri…

10/03/2018, 19:36 |

Ne Spanje, ai qe vazhdon te shkelqeje eshte futbollisti ne pronesi te Interit, francezi Geoffrey Kondogbia qe dhuroi nje paraqitje tjeter spektakolare me bluzen e Valencias.

Valencia ka fituar transferte ndaj Sevilla me rezultatin 0-2 nje ndeshje qe ne leter dukej shume … Read More

EKSKLUZIVE – Kondogbia, lamtumire Inter: Valencia do e bleje per ta shitur!

09/03/2018, 12:02 |

Geoffrey Kondogbia po largohet gjithmone e me shume nga Interi.

Eksperienca me shume se pozitive ne Spanje ne radhet e Valencias, i ka ndryshuar karrieren lojtarit francez pas nje momenti te veshtire tek skuadra zikalter ku pothuajse nuk gjeti asnjehere vazhdueshmeri dhe … Read More

Kondogbia: “Jane thene gjera te paverteta per mua. Inter? Ajo qe di per momentin…”

08/03/2018, 18:06 |

Geoffrey Kondogbia nga nje lojtar i padeshiruar nga tifozet e Interit, ne harkun e disa muajve u kthye ne idhullin e tifozeve te Valencias dhe gjithcka fale paraqitjeve te tij te mrekullueshme ne fushe.

Francezi ka folur sot per te … Read More

Murillo: “Tek Interi kisha humbur cdo besim tek vetja, por faji nuk eshte…”

07/03/2018, 15:43 |

Jeison Murillo, mbrojtesi i Valencias dhe ish-interist, ka folur per Deportes W per te tashmen e tij ne Spanje dhe te kaluaren e tij si zikalter.

Murillo ka shpenzuar dy sezone ne skuadren zikalter, duke e nisur mjaft mire nen … Read More

Joao Cancelo ka bindur Interin: ja plani i zikalterve per ta blere ne vere

06/03/2018, 11:06 |

Joao Cancelo eshte nje nder te paktit qe kane shkelqyer tek Interi kete sezon duke mos pasur asnje moment renie te formes, por duke luajtur gjithmone ne nivele te larta dhe te kenaqshme.

Pas nje demtimi qe e detyroi te … Read More

Gazzetta – Cancelo, zyrtarizim dhe stervitje. Numri i bluzes? Ose 2 ose 7…

22/08/2017, 10:26 |

Sot, ose me sakte, perpara drekes, Interi pritet qe te zyrtarizoje perfundimisht blerjen e Joao Cancelos.

Dje u zhvilluan vizitat mjekesore per ish-lojtarin e Valencias. “Zyrtarizimi eshte shtyre me disa ore per shkak se dje jane … Read More

Ende zero oferta per Handanovic. Roma? Maksimumi 5 milione euro. Valencia…

29/05/2015, 12:13 |

Ceshtja e portierit eshte nje teme e nxehte e merkatos se Interit ne kete dite me Samir Handanovic ne qender te tyre.

Sic tregon edhe Gazzetta dello Sport, nuk jane bere hapa perpara per Samir … Read More

Marca – Valencia eshte e interesuar per Handanovic

27/05/2015, 22:33 |

Pas lendimit te rende te Diego Alves, qe do te mbaj jashte fushes per nje kohe te gjate, Valencia deshiron nje portier qe ofron granaci dhe kualitet.

Jane te shumte emrat ne fletoren e klubit spanjoll, … Read More