Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

van-der-wiel

Inter dhe Monaco pas Van der Wiel. Zikalterit kane nje avantazh sepse…

28/03/2016, 22:38 |

Sic raporton portali francez Le 10 Sport, mbrojtesi Gregory van der Wiel mund te largohet nga PSG gjate merkatos se veres.

Inter dhe Monaco jane klubet me te interesuara per holandezin, dhe edhe agjenti i tij Mino … Read More

SKY – Jo Lavezzit. Megjithate Inter-PSG eshte nje rruge e hapur. Dy alternativa…

03/12/2013, 21:06 |

Zikalterit dhe Lavezzi jane larg, edhe per shkak te karakteristikave te lojtarit, por Inter dhe Paris Saint Germain jane gjithmone afer. Raportet mes dy shoqerive jane te shkelqyera, dhe pikerisht per kete mund te hapen pista te reja … Read More

Wallace dhe nje lojtar tjeter krahu, Taider dhe Wellington… Interi leviz keshtu..

04/08/2013, 17:50 |

Jane ore te nxehta per merkaton e Interit. Neser do te jete dita e Wallace, i cili po vjen ne huazim te thjeshte nga Chelsea. Shpresa e zikalterve eshte qe te mundin te ridiskutojne marreveshjen gjate vitit. Por … Read More

Wallace-Inter shume prane. Por per krahun kerkohet akoma. Jonathan…

31/07/2013, 10:34 |

Po behet gjithcka qe Wallace te luaje per Interin sezonin e ardhshem. Sic ka treguar shume here edhe agjenti i tij Frederico Moraes, ai dhe bashkepunetoret e tij po mundohen te gjejne sa me shpejt nje zgjidhje me … Read More

Gazzetta – Sulmi i fundit per Islan. Punohet per mesfushen…

29/07/2013, 9:47 |

Java qe sapo filloi sot mund te rezultoje decizive ne frontin e lojtarit te krahut te djathte. Koha po kalon, Mazzarrit i nevojitet nje lojtar, prandaj duhet bere dicka.

Sipas Gazzetta dello Sport, sot do te … Read More

Gazzetta – Wallace me afer, konfirmon agjenti. Ndersa per mesfushen…

27/07/2013, 10:15 |

Pas fjaleve te agjentit te tij, ku thoshte se lojtari deshiron te shkoje tek Inter sepse eshte nje klub i madh, agjenti i tij vazhdon te tregoje interes per ardhjen e klientit te tij ne Serine A: “Ne … Read More

Di Marzio (SKY) – Inter larg Isla-s. Ndersa Taider…

27/07/2013, 0:37 |

Isla po deshton, por Interi nuk e konsideron akoma nje piste te mbyllur. Per momentin tratativat jane te ndalura, Juventusi ka rimenduar perseri dhe per momentin ka vendosur ta mbaje lojtarin e krahut: Conte e ka marre me … Read More

Gazzetta – Taider dhe Wellington jane pista konkrete. Van der Wiel…

26/07/2013, 16:30 |

Thohir ose jo Thohir? Zerat dhe spekullimet vazhdojne, nderkohe qe merkatoja duket sikur ka kaluar ne plan te dyte dhe eshte stopuar. Por thjesht duket, sepse Interi eshte duke punuar shume per lojtarin e krahut dhe per mesfushorin. … Read More

Gazzetta – Takim i ri per Islan? Alternativat…

25/07/2013, 11:00 |

Interi ne keto dite po perqendrohet mbi lojtarin e krahut te djathte. Pas levizjeve te bera para se te fillonte merkatoja, ku ardhen me parameter zero Andreolli, Botta, Campagnaro dhe Laxalt dhe ku u investuar per sulmuesit e … Read More

Ore decizive per Isla. Nese deshton, gati tre alternativa…

22/07/2013, 10:17 |

Pas nje fund-jave qe dukej e qete, kjo jave qe sapo filloi mund te jete decizivja per te kuptuar te ardhmen e Isla. ne nje menyre ose nje tjeter, shoqeria zikalter do te kuptoje nese ka akoma mundesi … Read More

Gazzetta – Conte bllokon tratativen Isla, por Interi ka gati alternativat.

19/07/2013, 10:34 |

Isla po, Isla jo. Tratativa per kilenin ishte praktikisht e mbyllur, deri ne momentin ku Antonio Conte ka vendosur ti ndaloje te gjtha.

Tekniku bardhezi nuk deshiron te jete me vetem Lichsteiner qe mbulon rolin e … Read More

Ne France: Van der Wiel niset, destinacioni Inter.

13/07/2013, 12:50 |

Sipas portalit francez Le10Sport, Gregory Van der Wiel mund te lere me te vertete Parisin kete vere. Lojtari eshte ne listen e zikalterve qe, sipas portalit, mund te kene hapur nje tratative. Lojtari eshte shprehur se ka deshire … Read More

Titujt e gazetave kryesore sportive | 13 Korrik 2013

13/07/2013, 1:19 |

Gazzetta dello Sport dhe Corriere dello Sport, dy gazetat kryesore sportive ne Itali, ne numrin e sotem perqendrohen kryesisht tek merkatoja e Interit.

Gazzetta dello Sport konfirmon se Isla dhe Inter, prej sot, jane me te … Read More

Inter-Juve, komplikohet per Isla. Deshton gjithcka?

12/07/2013, 10:18 |

Ai qe duhet te ishte nje takim qe do te zgjidhte situaten eshte shnderruar ne nje takim pa vlere. Takimi qe po flasim eshte ai mes drejtorit te zones teknike te Interi Marco Branca dhe kolegut te tij … Read More