Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

vanheusden

Sa shume elozhe per Vanheusden. Te gjitha mediat habiten: “Cfare eshte ky? Duket si…”

16/04/2018, 11:48 |

Akademia e Interit eshte nje miniere e vertete futbollistesh te talentuar. 

Trofete e fituara nga sektori i te rinjve te Interit ne vitet e fundit e tregojne plotesisht kete gje.

Problemi i vetem eshte se Interi nuk ka ditur asnjehere … Read More

Emmers tek Inter, pune e kryer: detajet…

12/04/2015, 20:04 |

Inter punon me te rinjte ne prag te sezonit te ardhshem, dhe shikon akoma ne Belgjike.

Ne fakt, eshte gjithcka e kryer per transferimin e Xian Emmers, nje mesfushor i Genk, klasi ’99. Konsiderohet si nje nga … Read More