Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Vecchi

Prova te 4-4-1-1 per Vecchin ne prag te ndeshjes se neserme ne Europe. Ka te reja ne formacion…

02/11/2016, 12:16 |

Interi luan shume, mbase gjithcka, ne sezonin e saj europian neser ne darke ne Southampton. 

Stefano Vecchi nga dje po punon per kete ndeshje ne Appiano. “Vecchi, qe ne dy sezonet e fundit ka perdorur 4-3-3 … Read More

Vecchi: “I kam pergezuar lojtaret, por asgje nuk ka perfunduar. Kembet ne toke dhe…”

07/04/2016, 22:12 |

Ne fund te ndeshjes se fituar ne Juventus Stadium, tekniku i Primaveras zikalter Stefano Vecchi ka folur per mikrofonat e SportItalia:

“I kam pergezuar lojtaret, por ju kam thene qe kjo ishte vetem ndeshja e pare. Kemi … Read More

Vecchi: “Jemi ne gare per te gjithe titujt. Merita? E skuadres, nje grup i bashkuar me vlera…”

25/03/2016, 19:08 |

Ne fund te fitores 2-0 kunder Fiorentinas, fitorje kjo qe e ka kualifikuar Inter Primaveran  ne gjysme-finale te Viareggio CupStefano Vecchi ka analizuar ndeshjen ne kete menyre.

“Kemi zhvilluar nje ndeshje shume te mire, nje nga me te … Read More

Vecchi per Rai: “Jemi te kenaqur, jemi te forte. Personalitet i madh”

08/03/2015, 13:58 |

 Komplimente per teknikun. Tjeter fitore ne derby, pak e vuajtur por e merituar. Ndalet per mikrofonat e Rai Sport per te komentuar zhvillimet e ndeshjes, keto jane fjalet e trajnerit Stefano Vecchi:

“Jemi te lumtur, ishte … Read More

Vecchi: “Merite e te gjitheve, edhe e atyre qe me kane paraprire mua…”

16/02/2015, 21:33 |

I intervistuar per mikrofonat e Rai Sport pas fitores ne Viareggio Cup, Stefano Vecchi, eshte shprehur keshtu:

“Jemi shume te lumtur, eshte nje kenaqesi e madhe, jemi nisur ne fillim te vitit duke dhene shume, nje objektiv … Read More

Gazzetta thur elozhe per tranjerin Vecchi: “Ka ne dore nje Formula 1 dhe e piloton si Kampion.”

20/10/2014, 15:16 |

Inter Primavera po dominon Kampionatin ne cdo sens. Pas fitores ne Derbyn e djeshem, jane gjashte fitoret rresht qe vlejne nje vend te pare te merituar ne Kampionat me pike te plote.

Gazzetta dello Sport ka … Read More