Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Vecino

Gazzetta – Keto jane te rejat e fundit per formacionin anti-Juventus: Vecino, Karamoh dhe Candreva…

24/04/2018, 10:54 |

Tashme jemi vetem 4 dite larg ndeshjes se madhe ndaj Juventusit qe do te vendose shume per garen ne Champions por mund te vendose edhe titullin ne Itali. 

Interi duhet te fitoje per te mos ndalur hapin drejt Champions ku … Read More

Gazzetta – Ja se kur do te rikthehet ne fushat e lojes Gagliardini. Ndeshja ndaj…

20/04/2018, 16:04 |

Ne nje fitore aq te bukur sa ajo ne Meazza kunder Cagliarit ku zikalterit dominuan totalisht dhe fituan 4-0, kishte edhe nje lajm shume te keq. 

Ishte pikerisht mesfushori zikalter, Roberto Gagliardini qe u demtua keqazi ne kofshen e djathte … Read More

Inter, lendimi i Gagliardinit shqeteson Spallettin. Tani mesfusha varet nga Vecino!

19/04/2018, 20:10 |

Ekzaminimet mjeksore te kryera kete mengjes kane konfirmuar shqetesimet per Roberto Gagliardinin qe me shume mundesi do te mbetet jashte per keto ndeshje qe kane mbetur.

Nje lajm shume i keq per Luciano Spallettin, qe me Gaglian kishte gjetur shokun … Read More

Spalletti jep nje tjeter lajm te keq ne konference: “Vecino ne fushe ndaj Chiveos? Nuk mund…”

18/04/2018, 12:23 |

Pas turit tradicional me intervistat per telecizionet, Luciano Spalletti dje pas ndeshjes ka shkuar ne sallen e konferencave ne stadiumin San Siro per te komentuar fitoren 4-0 te djemve te tij ndaj Cagliarit. 

FcInterNews.it sjell fjalet e teknikut toskan:

 

Read More

Gazzetta – Vecino jashte listes: Ja e verteta e demtimit te tij. Cancelo me lart? Formacioni zikalter…

14/04/2018, 12:59 |

Sot zikalterit e Luciano Spallettit do te perballen ne darke ne oren 20:45 ndaj Atalantes. 

Por Spallettit, pervec mungeses se Brozovic per ceshtje kartonash, duhet te perballet edhe me probleme te tjera per shkak demtimesh.

Nuk ka asgje per te … Read More

GdS – Drejt Atalanta-Inter, Vecino eshte. Karamoh risia ne sulm?

12/04/2018, 20:46 |

Do te jete Matias Vecino, nga sot ne grup pasi ka lene pas shpines problemin ne kofshe, ai qe do te zevendesoj Marcelo Brozovic te skualifikuar ne transferten e Bergamos.

Atalanta dhe Inter do te perballen pasneser ne Bergamo ne … Read More

Sky – Vecino rekuperohet. Candreva ende jashte: Karamoh ne fushe ndaj Atalantes?

12/04/2018, 15:00 |

Pas humbjes se pafat ndaj Torinos, zikalterit do te tentojne te dalin me nje rezultat pozitiv nga transferta e Bergamos.

Duke pare se kete jave do te luhet edhe Lazio-Roma, nje hap fals i Interit do te ishte i … Read More

Gazzetta – Sampdoria-Inter, Vecino rikthehet titullar? Ja te rejat e fundit rreth formacionit

15/03/2018, 16:04 |

Ne prag te ndeshjes Sampdoria-Inter, Luciano Spalletti do te besoje tek shumica e lojtareve qe ishin ne fushe te dielen qe kaloi ndaj Napolit.

Sipas lajmeve te fundit qe sjell edicioni online i Gazzetta dello Sport, ne mesfushe do te … Read More

CIES – Icardi, Skriniar dhe Vecino ne Top 50 lojtaret qe i eshte rritur vlera nga shtatori. Sllovaku…

12/03/2018, 12:17 |

Eshte Mohamed Salah lojtari i pese ligave me te forta te futbollit europian lojtari te cilit vlera i eshte rritur me shume ne gjashte muajt e fundit.

Egjiptiani i kaluar nga Liverpool, ka kaluar nga 88,1 milione euro ne shtator … Read More

Corriere – Vecino i skualifikuar. Joao Mario trekuartist?

19/12/2017, 16:56 |

“Ne Reggio Emilia, nuk do te jete i skualifikuari Vecino, por do te rikthehet Gagliardini. Gjithesesi mbeten dyshime se kush do te luaje ne rolin e trekuartistit. Brozovic ka treguar veshtiresi si ndaj Juventusit e si ndaj Pordenones. … Read More

Gazzetta – Ne kerkim te trekuartistit. Spalleti po mendon per Perisic ose Candreva por nderkohe punon me Vecinon…

28/09/2017, 12:11 |

Ne fillim ishte Brozovic, me pas Borja Valero, pastaj mbi te gjitha Joao Mario dhe ne fund Eder.

Tani eshte radha e Perisic ose Candrevas: po vazhdon puna ne kerkim te trekuartistit me adeguat per Spalletin. … Read More

Inter: Dalbert ne Milano ne ditet e para te gushtit. Vecino: keto dite vizitat mjekesore…

24/07/2017, 10:55 |

Ne pritje per te kuptuar levizjet e reja te Interit, pas takimit te merkatos qe ndodhi ne Nanjing, jane dy operacione qe jane perfeksionuar nderkohe dhe po pritet vetem zyrtarizimi. 

I pari eshte ai qe lidhet … Read More