Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Verdi

Merkato, objektivi eshte te gjendet nje Salah. Mes enderrave dhe realitetit: ja te gjithe emrat

24/05/2018, 13:25 |

Te gjendet nje tjeter Salah per Spallettin ne merkato.

Ky eshte objektivi i madh i veres zikalter, me Piero Ausilio te cilit i eshte dhe nje nje mision: nje lojtar majtak qe niset nga e djathta dhe qe eshte ne … Read More

TMW – Verdi, Interi ne pole position: ja cmimi, detajet dhe deshira e lojtarit

23/05/2018, 16:58 |

Kjo eshte padyshim merkato ku Interi ka qene me teper aktive se te gjithe vitet e shkuara bashke. 

Zikalterit kane arritur te sigurojne emra me peshe qe pa u hapur zyrtarisht merkato e veres, por jane teper aktiv edhe ne … Read More

Ceccarini: “Inter, pas shitjes se Kondogbia te Valencia zikalterit do te hidhen ne sulm per…”

14/04/2018, 12:03 |

Nga editoriali i tij per TuttoMercatoWeb, Niccolo Ceccarini flet per perspektivat e merkatos se veres se Interit.

“Zikalterit kane poStefan De Vrij por pervec repartit te mbrojtjes duhet te mendojne edhe per sulmin. Objektivi per sulmin eshte nje sulmues krahu”.

Read More

Miti, enderra dhe nje emer i ri: Interi studion tre sulmues krahu

13/04/2018, 23:12 |

Drejtuesit zikalter kane nje mision te qarte. Te shtojne gola ne ekipin aktual te Luciano Spallettit.

Levizje statike dhe loje e parashikueshme, kane qene keto dy problemet kryesore qe kane bere buje me shume gjate periudhes se krizes te Interit. … Read More

Interi deshiron Verdin dhe ai deshiron Interin: po negociohet me Bolognen. Ja sa kushton ai!

13/04/2018, 12:37 |

Interi ka nisur nje presing te forte tek Bologna per Simone Verdi ne marreveshjen qe mund te futet edhe Pinamonti ose Lunin.

Kete gje e shkruan sot ne numrin e saj te perditshem Corriere dello Sport.

“Verdi korespondon me identikit-in … Read More