Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Verona

Mancini mbështetet tek Icardi: Është më i rëndësishëm se Kovacic. Kundër Parmas ndeshje jo e denjë dhe Puscas…

11/04/2015, 7:32 |

Përvec rivalitetit, Verona – Inter do të kemi gjithashtu një rivalitet tjetër në mes Icardit dhe Tonit: edicioni i sotëm i la Gazzetta dello Sport përshkruan kështu ndeshjen e sotmë që do të zhvillohet në stadiumin Bentegodi, ku … Read More

Vidic rikthehet me Udinesen: Titullar? Nderkohe rekuperohen edhe dy lojtare por ka mister…

02/12/2014, 21:42 |

Dite pushimi sot ne shtepine Interi por nga neser do te fillohet te mendohet seriozisht per sfiden ndaj Udineses, ekip i cili drejtohet nga nje tranjer shume i dashur per Interistat, nga Andrea Stramaccioni.

Ne ndeshjen … Read More