Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 27, 2022

Scroll to top

Top

Viareggio

SHTYPI I DITES – “Inter, mos i humb keta djem rruges. Klubi ka vendosur per Spallettin…” (29 Mars)

29/03/2018, 10:40 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 29 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqe te pare per Interin: “Interi premton shume: Zikalterit qe fitojne Viareggio dhe merkato low cost e kinezeve. Analiza: Mos i … Read More

DEL FORMACIONI ZYRTAR: Inter-Fiorentina, finalja e Viareggio Cup

28/03/2018, 14:41 |

Nga Reggio Emilian e Viareggio, 290 dite pasi zikalterit u shpallen Kampione Italie per here te tete ne historine e tyre, Primavera e Stefano Vecchit perballet perseri me Fiorentinen ne finale dhe ne loje eshte nje trof tjeter: Kupa e … Read More

Vecchi: “Jemi ne gare per te gjithe titujt. Merita? E skuadres, nje grup i bashkuar me vlera…”

25/03/2016, 19:08 |

Ne fund te fitores 2-0 kunder Fiorentinas, fitorje kjo qe e ka kualifikuar Inter Primaveran  ne gjysme-finale te Viareggio CupStefano Vecchi ka analizuar ndeshjen ne kete menyre.

“Kemi zhvilluar nje ndeshje shume te mire, nje nga me te … Read More

Viareggio Cup, Inter-Roma ne fushe per nje vend ne finale! Ja formacionet zyrtare…

14/02/2015, 15:03 |

Gjithcka gati ne stadiumin Dei Pini por terreni lojes duket ne gjendje shume te keqe sidomos edhe nga shiu.

Ndeshja ka filluar ne oren 15:00, pra prej pak sekondash dhe do te jete e vlefshme per … Read More