Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Vidal

Vidal, duket nje deja vu: Barcelona nuk mbyll sepse pret nje po nga… Rabiot! Tani…

02/08/2018, 21:48 |

Per kilenin Arturo Vidal idea Inter tashme duket si dicka e permbysur.

Mesfushori duket i destinuar per te veshur fanellen e Barcelones pas zhvillimeve te bujshme ne oret e fundit.

Por megjithate duket se lojtari nuk eshte zgjedhja e pare … Read More

AS – Vidal-Barca, akoma s’eshte e kryer. Tratativa me Interin eshte e avancuar dhe per kete…

02/08/2018, 21:32 |

Barcelona deshiron te zyrtarizoj qe neser blerjen e Arturo Vidal.

Por burime nga brenda klubit spanjoll therrasin per qetesi duke treguar per gazeten AS se akoma asgje nuk eshte e kryer.

“Nuk eshte e kryer, po vleresojme edhe opsione tjera. … Read More

Vidal, Nainggolan dhe Brozovic, nje upgrade zikalter me tre bad boys: ja numrat

01/08/2018, 13:57 |

Interi eshte gati qe te bej edhe nje goditje tjeter ne mesfushe.

Emri me i nxehte eshte ai i Arturo Vidal edhe pse ne oret e fundit eshte shfaqur edhe Luka Modric qe thuhet te jete enderra e madhe zikalter.

Read More

Vidal dhe mister X qe quhet… Modric! Ausilio po punon, e veshtire por jo e pamundur: detajet

31/07/2018, 23:25 |

Inter eshte ne detajet e fundit per te transferuar Arturo Vidal ne Milano.

Kete raporton fcinternews.it qe tregon se per kilenin praktikisht eshte gjithcka e kryer dhe lojtari duhet te arrij brenda te shtunes.

Por ja qe mesfushes zikalter mund … Read More

Nga Kili – Vidal e Nainggolan ne mesfushe por jo vetem: ja ekipi i Spallettit me “Il Guerriero”

31/07/2018, 23:00 |

Arturo Vidal po afrohet me hapa te medhenje drejt Interit.

Mediet e ndryshme ne Itali tashme kane raportuar se Interi ka arritur nje marreveshje personale me lojtarin por edhe me klubin e tij.

Shifrat e nje marreveshje me Bayern … Read More

Inter ne kerkim te mesfushorit: Arturo Vidal ne pole position! Ka edhe dy emra tjere qe…

28/07/2018, 11:57 |

Luciano Spalletti i ka kerkuar klubit nje mesfushor qe ka nje karakteristike specifike: nje eksperience nderkombetare.

Ja perse Nicolo Barella, edhe pse i pelqen shume klubit zikalter, per momentin eshte ne plan te dyte.

Ausilio mund ta marr ne cdo … Read More

Antonello: “Merkato nuk ka perfunduar. Vidal? Nje kampion, te shohim ne oret e ardhshme…”

26/07/2018, 21:23 |

Alessandro Antonello, administrator i deleguar i Interit, sot ishte pjesemarres ne shortin e kalendarit te Serie A.

E pyetjet rreth merkatos, me emrat si Vidal e Vrsaljko, nuk kishin se si te mungonin. Pa harruar edhe disa komente rreth Nainggolan … Read More

Inter, nga idea Vidal e deri te Kovacic per mesfushen: ja situata. Per te mos harruar edhe dy…

22/07/2018, 0:27 |

Pas kthimit nga Nanjing, Piero Ausilio studion te gjitha opsionet e mundshme per te bere goditjen e ardhshme ne merkato.

Dhe me emrin e Sime Vrsaljko qe eshte gjithmone e me i nxehte per rolin e mbrojtesit te krahut te … Read More

Corriere – Ne vere nje goditje e madhe ne mesfushe: Ja dy emrat me te perfolur!

21/03/2018, 11:54 |

Nuk eshte nje mister interesi zikalter per dy top player qe ne Itali kane luajtur tashme dhe e kane bere kete gje shume mire. 

Behet fjale per ish-lojtarin e Juventusit, Arturo Vidal dhe ish-lojtarin zikalter, Mateo Kovacic qe sot luan … Read More

Inter-Milan edhe ne merkato? Derby per Arturo Vidal: ja cfare pritet te ndodhe!

02/03/2018, 15:22 |

Inter dhe Milan do te ndeshen me njera-tjetren per Arturo Vidal ne vere. Kiliani ka nje kontrate ne skadence ne 2019 dhe Bayern nuk duket te kete si qellim rinovimin e kontrates se tij. Ai, nder te tjera, do te … Read More

GdS – Vidal, shumë shpejt sulm i ri nga Interi. Mesfushori ka thënë po, por Ancelotti…

22/07/2017, 10:10 |

Interi vazhdon të kërkojë goditjen në mesfushë dhe tani pasi që u shuan të gjitha shpresat për Nainggolan, në horizont shfaqet vetëm Arturo Vidal. “Nga Munichu nuk vijnë sinjale të mira, por Sabatini dhe Ausilio nuk heqin dorë … Read More

Interi e do Vidalin: gati 50 milionë. Keita, Leipzig do hënën. Vecino: Ranocchia në marrëveshje?

18/07/2017, 10:43 |

Interi vazhdon të kërkojë goditjen në mesfushë. Në orët e fundit, nënvizon Gazzetta dello Sport, duket se po merr formë ideja Vecino. Mesfushori i Fiorentinas ka një klauzolë prej 25 milionë eurove dhe për këtë Interi është i … Read More

Inter, ne janar do te blihet: Darmian, por jo vetem. Suning deshiron…

13/10/2016, 15:26 |

Suning nuk deshiron qe te lere gjithcka ne dore te fatit ne arritjen e Champions por eshte e gatshme qe ne muajin e Janarit te beje investime te tjera.

Tashme, eshte nje fakt qe pavarsisht merkatos … Read More