Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

video

VIDEO – Gazetaret pyesin Steven Zhang: “Nainggolan te Inter?”. Ai qesh dhe ju thote…

21/06/2018, 23:12 |

Nainggolan te Inter?

Kjo eshte pyetja qe i eshte bere sot Steven Zhang, djalit te pronarit zikalter, Zhang Jindong.

Ai nuk ka folur shume por menjehere sapo eshte permendur emri i belgut ai u ka dhene nje buzqeshje gazetareve … Read More

VIDEO – Te gjitha rastet dhe golat e Lazio-Inter 2-3

20/05/2018, 23:17 |

Inter, tashme je ne Champions pas nje ndeshje spektakolare!

Zikalterit arrijne te permbysin nje Lazio qe dy here kaloi ne avantazh ne nje Olimpico te tejmbushur me tifozet Lazial.

Ishte Lazio qe kaloi ne avantazh ne pjesen e pare me … Read More

VIDEO SPECIALE – Lojtaret e Interit dhe Spalletti falenderojne tifozet zikalter: per te mos u humbur!

12/05/2018, 20:36 |

Nese vjen puna tek tifozet, Interi eshte skuadra kampione ne Serie A.

Tifozet zikalter kane numrin me te larte te prezencave kete sezon ne Itali.

Mesatarja me e larte eshte ajo e tifozeve te Interit,  te cilet kane kapur kuoten … Read More

Martinez is on fire! Lautaro nuk ndalet, supergol nga sulmuesi i ardhshem i Interit (VIDEO)

10/05/2018, 0:26 |

Lautaro Martinez dhe goli jane nje dyshe qe shkojne shume.

Sulmuesi i ardhshem i Interit, para pak minutash ka shenuar golin e tij te 13-te ne kampionatin argjentines ne ndeshjen kunder Arsenal Sarandi te cilen Racing e ka fituar me … Read More

VIDEO – Te gjithe golat dhe rastet e Udinese-Inter 0-4! Super Rafinha, cfare goli ka shenuar!

06/05/2018, 20:47 |

Ka qene nje Inter fantastik ai qe u pa ne fushen e Dacia Arena ne Udine ku zikalterit kane dominuar ne cdo minute te saj. 

Interi, edhe pse rrezikoi ne nje rast kur ishte ne avantazh kur Kevin Lasagnas ju … Read More

VIDEO – Te gjitha rastet dhe golat e Chievo-Inter 1-2

22/04/2018, 19:02 |

Interi fiton ne Verona fale te zakonshmeve Mauro Icardi dhe Ivan Perisic.

Argjentinasi dhe kroati vendosin firmen dhe Interi dergon ne shtepi tre pike teper te rendesishme duke mundur Chievon ne Bentegodi.

Nga ana tjeter Lazio ka mundur Sampdorian … Read More

VIDEO – Lautaro nuk eshte normal: gol, penallti e fituar, tunel, argjentinasi tregon edhe nje here…

21/04/2018, 11:09 |

Qe Lautaro Martinez nuk eshte nje lojtar i zakonshem, kete gje e kemi kuptuar tashme. 

Kete gje e kane kuptuar edhe drejtuesit e Inter qe levizen me shpejtesi per te siguruar sherbimet e djaloshit te ri argjentinas duke djegur konkurencen … Read More

VIDEO – Ja rastet dhe golat e Interit ndaj Cagliarit

18/04/2018, 0:23 |

Interi fitoi nje ndshje teper delikate ndaj Cagliarit, duke pare se vinte nga nje seri jo shume pozitive: nje barazim pa gola me Milanin, nje humbje me Torinon dhe nje barazim tjeter pa gola ndaj Atalantes.

Zikalterit u futen ne … Read More

VIDEO – Gabigol, vazhdon momenti i keq ne Brazil: ja dy super rastet e humbura dje me Santos

16/04/2018, 12:18 |

Aventura 2.0 e Gabigol tek Santos ka nisur ne menyren me te mire te mundshme kur u transferua ne janar.

Braziliani i ri ka sapo u transferua ne Brazil arriti te shenonte 4 gola ne 4 ndeshjet e tij te … Read More

VIDEO – Super ndeshja e Joao Cancelo ndaj Milanit

05/04/2018, 15:34 |

Nuk do te kishte tifoze me te lumtur se ata te Interit nese skuadra zikalter do te vendose te bleje kartonin e Joao Cancelo nga Valencia ne fund te sezonit.

Mbrojtesi i ri portugez po tregon ndeshje pas ndeshje tek … Read More

VIDEO – Ndeshje per tu harruar ajo e Cancelos me Porgualine: Mer karton te kuq ndaj Hollandes!

26/03/2018, 22:53 |

Joao Cancelo ka qene nje nga notat me pozitive tek Interi i ketij sezoni. 

Me paraqitjet e tij te mrekullueshme Joao ka bere per vete te gjithe popullin zikalter te cilet deshiren me te madhe ne merkaton e veres kane … Read More

VIDEO – Brozovic fenomenal kunder Sampdorias: “From zero to HERO”

21/03/2018, 16:12 |

Brozovic kishte thyer cdo lloj linje komunikimi me tifozet ku keta te fundit do kishin preferuar qe kroati thjesht te largohej e klubi te mos merte gje ne kembim.

Vulen gjithckaje i vuri ajo duartrokitje e kroatit ne drejtim te … Read More

VIDEO – Degjoni Lautaron teksa thote: “Dortmund? Jo, fati im eshte Interi.”

20/03/2018, 21:38 |

Ndryshimi i dates se perfundimit te merkatos verore i ka bere drejtuesit zikalter qe te levizin ne merkato qe ne kete periudhe.

Nje nga lojtaret qe eshte pothuajse zikalter me sakte mungon vetem zyrtarizimi e tij eshte dhe Lautaro Martinez,Read More

VIDEO – Performanca e jashtezakonshme e Rafinha ndaj Sampdorias

20/03/2018, 12:07 |

Kishte shume skepticizem ne momentin e pare kur u perfol se Rafinha ishte shume afer Interit ne merkaton e janarit. 

Ne mbjentet sportive, gazetaret ngrinin pikepyetje per gjendjen e tij fizike sepse sapo ishte rikthyer nga nje demtim i gjate … Read More