Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 19, 2021

Scroll to top

Top

video

VIDEO – Ndeshja perfekte e Joao Cancelo ndaj Sampdorias

19/03/2018, 17:31 |

Nuk do te kishte tifoze me te lumtur se ata te Interit nese skuadra zikalter do te vendose te bleje kartonin e Joao Cancelo nga Valencia ne fund te sezonit.

Mbrojtesi i ri portugez po tregon ndeshje pas ndeshje tek … Read More

VIDEO – Golat e ndeshjes: Sampdoria-Inter 0-5

18/03/2018, 17:34 |

Inter tregon dhembet ne nje nga transfertat me te veshtira te Serie A, ate te Marassit. 

Ne fushen e Sampdorias kete sezon kane dale te humbura skuadra si Juventusi dhe Milani por edhe Roma ka deshtuar te mare me shume … Read More

VIDEO – Super gol i Jovetic me Monaco: thjesht fantastik!

17/03/2018, 11:50 |

Tashme eshte bere mode qe ish-lojtaret e Interit te shkelqejne ne skuaderat e tyre te reja. 

Lista e lojtareve te larguar nga klubi zikalter dhe qe po bejne mire me klubet respektive eshte e gjate: Kondogbia, Joao Mario, Gabigol por … Read More

VIDEO – Paraqitja fenomenale e Milan Skriniar ndaj Napolit

14/03/2018, 12:07 |

E kush do ta kishte menduar se Skriniar do te ishte nje bast i fituar ne fillim kur erdhi si nje lojtar i panjohur i Sampdorias dhe hasi jo pak paragjykim nga radhet e tifozeve por edhe nga mediat ne … Read More

VIDEO – Nagatomo super assist me Galatasary dhe me pas nje gol i mrekullueshem nga Gumus

12/03/2018, 23:33 |

Eshte kthyer ne mode tashme qe lojtaret e Interit kur largohen ne nje kampionat tjeter ne nje skuader te re, te shkelqejne. 

E njejta gje me sa duket vlen edhe per Yuto Nagatomon qe kaloi nga Interi tek Galatasary ne … Read More

VIDEO – Fjalet e Mourinhos per 110 vjetorin: sa shume dashuri per Interin!

12/03/2018, 17:32 |

Jose Mourinho t ka folur per raportin e tij me klubin zikalter qe me sa duket ka mbetur po aq special sa ne vitet ku ai ka qene ne krye te Interit dhe ku gezimet nuk kane qene te pakta.

Read More

VIDEO – Dy assist te tjere nga Kondogbia sot ndaj Sevilla. Njeri me i bukur se tjetri…

10/03/2018, 19:36 |

Ne Spanje, ai qe vazhdon te shkelqeje eshte futbollisti ne pronesi te Interit, francezi Geoffrey Kondogbia qe dhuroi nje paraqitje tjeter spektakolare me bluzen e Valencias.

Valencia ka fituar transferte ndaj Sevilla me rezultatin 0-2 nje ndeshje qe ne leter dukej shume … Read More

VIDEO – Curva Nord feston 110 vjetorin dhe i ve ‘flaken’ qendres se Milanos

09/03/2018, 15:29 |

Tashme eshte bere dicka e zakoshme ne Itali qe ultrasit e Interit te bejne lajm.

Ndonjehere per keq, por ne shumicen e rasteve per bemat e tyre per mire.

Keshtu eshte edhe rasti i djeshem, kur eksponente te ultrasve te … Read More

VIDEO – Lautaro Martinez i papermbajtshem, tjeter gol i tij me Racing

05/03/2018, 11:42 |

Lautaro, a di te ndalesh ndonjere? Me sa duket, jo!

Pas tripletes se tij ne Kupen Libertadores, ku i vetem i dha nje fitore spektakolare skuadres se tij, ja tek vjen nje perle tjeter e djaloshit.

Dje, gjate nates, skuadra e … Read More

VIDEO – Bleacher Report: “Kurre mos i thuaj Icardit qe ke ditelindjen…”

02/03/2018, 20:12 |

Kapiteni zikalter tashme njihet ne te gjithe boten si nje prej sulmuesve killer ne zonen e rreptesise dhe me aftesite e tij per te shenuar ka terhequr vemendjen e klubeve me te medha eurpiane.

Por ka dicka tjeter per te … Read More

VIDEO – Gabigol shenon perseri ne Brazil: 4 ndeshje dhe 4 gola per talentin zikalter

26/02/2018, 10:59 |

Gabriel ‘Gabigol’ Barbosa, a di te ndalesh?

Djaloshi brazilian i cili ka shkuar ne brazil, tek Santos, skuadra ne te cilen u njoh ne te gjithe boten pas nje huazimi te deshtuar tek Benfica, po cudit me performancen e tij … Read More

VIDEO – Luciano Spalletti show ne transmetim live: “I quani lajme? Keto i quani lajme?”

25/02/2018, 1:03 |

Lucano Spalletti tashme njihet nga te gjithe se eshte nje personazh shume karizmatik ne boten e futbollit italian. Kete gje e ka treguar qe ne koherat e Udineses, por me shume akoma tek Roma dhe tani tek Interi.

Gjate njeres … Read More

VIDEO – Gabigol, perseri gol ne Brazil: eshte i treti ne tre ndeshje qe prej rikthimit tek Santos

19/02/2018, 13:22 |

Gabigol vazhdon te suprizoje ne Brazil.

Pas huazimit te deshtuar tek Benfica, Gabriel Barbosa po rigjen lumturine tek Santos, skuadra me te cilen u rrit si futbollist, ku be i njohur ne te gjithe boten dhe nga ku u ble … Read More

VIDEO – Momentet me te mira dhe goli i Gabigol ndaj Linense

04/01/2017, 12:43 |

Dje Gabigol e ka nisur ne menyren me te mire 2017: ai ka shenuar golin e pare keshtu me bluzen e Interit, edhe pse ne nje miqesore ne turneun e Marbellas, ne Spanje. 

Braziliani eshte … Read More