Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 19, 2021

Scroll to top

Top

video

VIDEO – Momentet e Gabriel Barbosa ne ndeshjen e djeshme Inter-Lazio 3-0!

22/12/2016, 17:57 |

Dje nuk ishte vetem dita e fitores se Interit 3-0 ndaj Lazios, por dje ishte pakez edhe dita e Gabigol, edhe pse u aktivizua shume pak minuta, ai arriti te kishte disa hapsira, mbase edhe fale rezultatit, e … Read More

VIDEO – Te shijojme edhe njehere rastet dhe golat e Inter-Lazio 3-0 me komentin e Scarpinit, Caressas dhe Recalcatit!

22/12/2016, 10:51 |

Interi dje fitoi dhe bindi. Tashme zikalterit ndodhen ne nje moment teper pozitiv dhe ne tre ndeshjet e fundit kane arritur te marin po kaq fitore ne Serie A. 

Nje perle e Banega dhe dy gola … Read More

VIDEO – Gabriel Jesus, vazhdon show: 2 gola te tjere me Palmeiras! Cfare shifrash…

01/07/2016, 10:07 |

Vazhdon momenti magjik per Gabriel Jesus me bluzen e Palmeiras ne Brazil.

Talenti i ri brazilian ka shenuar nje dopiete ndaj Figueirense gjate mesnates, duke shenuar keshtu golin e 9 ne 12 ndeshje. Numra te cmendur duke mare parasysh moshen e … Read More

VIDEO – Njihuni me mire me magjikun Gabriel Jesus, talentin qe Zhang do qe ti dhuroje tifozerise

29/06/2016, 9:14 |

Eshte vetem 19 vjec por e gjitha elita e futbollit Italian i ka syte nga ai.

Po flasim per Gabriel Jesus, djaloshi qe eshte rritur duke pare Ronaldon (ate te vertetin, brazilianin, Interistin). Djaloshi Brazilian ka … Read More

VIDEO – Manaj, dy golat qe derguan Interin ne finale

09/02/2016, 18:17 |

Manaj arriti qe te dergonte Inter Primavera ne finalen e Kupes se Italise sot.

Tranjeri i tij Vechi, e kishte thene edhe para ndeshjes: “Pres shume nga Manaj” dhe talenti shqipar nuk e la ne balte: Shenoi dy gola per … Read More

VIDEO – Ne zbulim te Brozovic, talentit Kroat te 92′ qe ka cmendur Ausilion!

23/01/2015, 15:45 |

Marcelo Brozovic eshte mesfushori i Dinamo Zagrebit, klasi i 1992, qe mund te konsiderohet tashme si blerja me e re e Interit.

Shume e njohin, shume jane ne dijeni te cilesive te tij te mira por … Read More

VIDEO – Inter vs Atalanta 2-0: Osvaldo dhe Hernanes hedhin ne tapet Atalanten!

24/09/2014, 23:02 |

Interi fitoi me Atalanten nje ndeshje jo dhe aq te lehte sa ishte parashikuar ne leter.

Zikalterit arriten te fitonin edhe nje penallti perpara golit te Osvaldos te cilen Palacio nuk arriti dot ta shnderronte ne … Read More

Ja kush eshte Gary Medel, ‘Pitbulli’ i Kilit qe pothuajse eshte nje lojtar i Interit… (Video)

08/07/2014, 13:07 |

Gary Medel, ky eshte emri me i nxehte qe po qarkullon ne ambjentet zikalter ne keto momente por edhe mediat Italiane dhe nderkombetare po flasin dhe po konfirmojne gjithcka: Ai do te kaloje tek Interi, tashme eshte e … Read More

VIDEO – Guinness Cup, Inter-Juventus, Alverez gol pas nje super aksioni!

07/08/2013, 1:36 |

Ne keto momente po luhet ne Miami ndeshja e vlefshme per Guinness Cup, Inter-Juventus.

Interi ka bere nje pjese te pare mjaft te mire duke dominuar dhe duke i lene shum pak hapsira kundershtareve. inter.al sjell tek ju videon e … Read More

VIDEO – Tifozi i Arsenal ndjek autobuzin e skuadres per 8 kilometra dhe pastaj lojtaret…

19/07/2013, 18:03 |

Nje skene shume simpatike ka ndodhur ne Vietnam gjate turneut veror te Arsenalit. Gjate kalimit te autobuzit se Gunersave, nje tifoz nuk ka mundur te rezistoje dot, dhe ka nisur te ndjeke autobuzin e ekipit te zemres me … Read More

VIDEO – Radja Nainngolan, ja nje video me aftesite e tij!

26/06/2013, 1:35 |

Radja Nainngolan eshte nje nga pistat e nxehta te Interit kete sezon.

Zikalterit e kerkojne me ngulm Belgun, dhe gjithashtu Mazzarri e quan si nje nga pikat kyce mbi te cilat ai do te ndertoje Interin e ri. … Read More

VIDEO – Inter, cfare ylli ke ne skuader! Show i Mateo Kovacic ndaj Skocise me Kroacine e tij…

09/06/2013, 17:53 |

Qe Interi ka ne radhet e veta nje yll te futbollit boteror kjo gje dihet, te gjithe e kemi pare ne fushe teksa luan super talentin Kroat Mateo Kovacic.

Por qe nje lojtar te beje ato qe ben ai ne … Read More

VIDEO – Mauro Icardi, 19 vjec dhe ka shenuar 10 gola ne sezonin e tij te pare ne Serie A

07/06/2013, 0:50 |

Mauro Icardi, eshte pikerisht ky lojtar nje nga zbulimet me te medha te Serie A kete sezon. Italo-Argjentinasi i ka cmendur te gjithe me Sampdorian e tij me 10 golat qe ka shenuar, gje qe nuk e priste … Read More