Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

vieri

Marca – 20 lojtaret qe kane nderruar me shume skuadra ne karrieren e tyre: 3 Interista ne liste

28/03/2018, 11:57 |

Totti, Zanetti, Maldini, tre legjenda qe pervec se kane qene tre futbolliste teper te medhenj, kane qene mbi te gjitha kapitena dhe flamuj te Romes, Interit dhe Milanit.

Por sot futbolli ka ndryshuar, lojtaret-flamuj nuk ekzistojne me dhe jane shume … Read More

Gagliardini, Italiani me i shtrenjte ne histori pas Bobo Vierit…

10/01/2017, 12:20 |

Edhe Corriere dello Sport konfirmon: sot, Steven Zhang, i shoqeruar nga Liu Jun, do te takoje Percasin per te vulosur perfundimisht tratativen per Roberto Gagliardini, qe per te cilin tashme eshte arritur marreveshja ndermjet Ausilios dhe Sartorit mbi … Read More

Vieri: “Moratti me ka tradhetuar, por une nuk mund te urrej Interin! Calcipoli dhe 2002…”

19/11/2014, 21:01 |

I intervistuar nga Gazzetta dello Sport, flet Christian Vieri, jo dhe aq shume i dashur nga tifozet zikalter. Keto jane disa nga fjalet e tij:

Kane kaluar shume vite por shume, mbi te gjithe tifoze, nuk … Read More

Bomba e fundit e Vierit: “Skuadra ime e zemres eshte dhe ka qene gjithmone…”

16/07/2013, 15:14 |

Per shume vjet ka veshur bluzen zikalter, dhe ka shenuar pafund duke u kthyer ne nje benjamin te tifozerise se Interit.  Por, Bobo Vieri ka ndryshuar shume qe nga ajo kohe, qe prej dites qe eshte larguar ka … Read More