Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Vilhena

Inter, je penduar? Klubi zikalter ne gjurmet e lojtarit qe e kishte kerkuar: behet fjale per…

09/06/2018, 16:43 |

Inter mendon per Tonny Vilhena.

Keshtu raporton tuttomercatoweb, qe nga sajti raporton se profili i holandezit eshte nje profil qe i pelqen drejtuesve zikalter.

Vilhena ne kete moment paraqet nje ide qe mund te behet dicka me shume gjate … Read More

Inter, nga City asist per Toure: mund te arrij gratis! Pelqehet edhe Teixeira! Tre zikalter ne shenjester te Jiangsu…

06/06/2016, 23:49 |

Lamtumira e Massimo Morattit dhe kalimi i shumices se aksioneve te grupi kinez Suning, dita e djeshme ka qene historike per Interin.

Ardhja e investuesve kinez do te kete ndikim edhe ne merkato, edhe pse fillimisht pronaret … Read More

Laudisa: “Mancinit do t’i blihet Toure. Candreva? Me shume mundesi vjen! Eshte afer edhe…”

06/06/2016, 20:42 |

Tani, pas blerjes se shumices se aksioneve te Interit nga Suning, si ndryshojne planet e merkatos zikalter?

Provon ta shpjegoj, gjate rubrikes ‘Il mercato in un minuto’ te Gazzetta.it, gazetari, Carlo Laudisa: “Mancinit do t’i blihet Toure, dhe … Read More

Pedulla: “Mancini eshte mire te Interi, qendron. Vilhena-Inter, tratativa drejt mbylljes pavaresisht…”

30/05/2016, 22:57 |

Jane te shumte zerat lidhur me te ardhmen e Roberto Mancinit, pavaresisht se Erick Thohir e ka konfirmuar edhe per sezonin e ardhshem.

Trajneri italian eshte akoma ne pritje te levizjeve te para te merkatos, por … Read More

Vilhena nje hap larg: Ausilio i ka dhene tashme ultimatum. Nderkohe kater skuadra…

30/05/2016, 9:56 |

Pas Erkin dhe Banega, Interi eshte nje hap larg edhe nga Vilhena.

Kete gje e tregon Corriere dello Sport. Pavarsisht frazave te agjentit i cili ka thene gjate fundjaves “Tonny ka 7 oferta dhe do te … Read More

Di Marzio: “Inter, hapa para per Vilhena dhe kontakte me Ansaldin. Brozovic, interesim nga Atletico Madrid”

27/05/2016, 22:39 |

Behet e gjalle merkatoja e Interit, me klubin zikalter qe provon per Tonny Vilhena.

Mesfushori holandez qe nuk ka rinovuar me Feynoord eshte nje objektiv konkret dhe ka pasur edhe disa sinjale tjera te afrimit mes paleve. … Read More

Merkato zikalter, ultimatum per Vilhena. Takim me agjentin e Bruma, prioritet Biglia dhe Candreva

14/05/2016, 13:32 |

Lojtar i vitit te lindjes ’95 dhe nje prej lojtarve me perspektive me te madhe te Feynoord. Dhe tani Tonny Vilhena mund te perfundoj te Interi.

Dje ka pasur nje takim te ri ne Holande, me klubin zikalter … Read More

Di Marzio: “Inter, interesim konkret per Marlos te Shakhtar Donetsk. Candreva dhe Vilhena…”

09/05/2016, 17:44 |

Interi leviz, ne kerkim te nje sulmuesi te krahut me kualitet per t’ia dhuruar Roberto Mancinit.

Ne kete drejtim, eshte shume konkret interesimi per Marlos, sulmues i krahut te djathte i Shakhtar Donetsk. Braziliani eshte vezhguar … Read More