Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

vrsaljko

Drejt Inter-Torino, Vrsaljko dhe Perisic e nisin nga minuta e pare! Keita-Politano, favorisht eshte…

24/08/2018, 22:15 |

Sime Vrsaljko dhe Matteo Politano jane favorit ndaj Danilo D’Ambrosio perkatesisht Keita Balde ne idete e formacionit te Luciano Spallettit per ndeshjen ndaj Torinos.

Kur per ndeshjen e dyte te kampionatit na ndajne me pak se 48 ore, tekniku zikalter … Read More

Inter, eshte dita e Vrsaljko: vizitat mjeksore kane perfunduar, tani vjen firma!

01/08/2018, 13:26 |

Per kalimin e kroatit Sime Vrsaljko te Inter tashme mungon vetem zyrtarizimi.

Lojtari tashme ka kryer vizitat e tij mjeksore me zikalterit rreth ores dymbedhjete e gjysme duke bere hapin e pare drejt zyrtarizimit si lojtar i Interit.

Zyrtarizimi i … Read More

Inter, sonte ne Milano ateron Sime Vrsaljko: ja shifrat dhe detajet e marreveshjes per kroatin

31/07/2018, 22:13 |

Sime Vrsaljko praktikisht tashme eshte nje lojtar i Interit.

Keshtu kane marre fund tratativat e gjata dhe takimet qe ne fund kane rezultuar me sukses per te sjellur lojtarin ne Milano.

Sic raporton Sport Mediaset permes sajtit zyrtar, tashme … Read More

Inter, pothuajse e kryer per Vrsaljkon: Lojtari ne Milano mes te henes dhe se martes?

28/07/2018, 11:23 |

Sime Vrsaljko eshte praktikisht nje lojtar i ri i Interit.

Pas sinjaleve pozitive ne oret e fundit nga Atletico Madrid nuk eshte aspak per t’u perjashtuar nje mbyllje e menjehershme e operacionit.

Keshtu mbrojtesi kroat mund te jete ne Milano … Read More

Inter, Vrsaljko asnjehere me afer se tani! Oferte e re te Atletico Madrid, per vizitat mjeksore…

26/07/2018, 22:39 |

Inter po kerkon te shpejtoj per Sime Vrsaljko dhe te sjell lojtarin ne Milano.

Deri tani zikalterit eshte dashur te perballen me murin e Atletico Madrid qe nuk deshiron te heq dore nga 30 milione eurot qe kerkon per mbrojtesin … Read More

Antonello: “Merkato nuk ka perfunduar. Vidal? Nje kampion, te shohim ne oret e ardhshme…”

26/07/2018, 21:23 |

Alessandro Antonello, administrator i deleguar i Interit, sot ishte pjesemarres ne shortin e kalendarit te Serie A.

E pyetjet rreth merkatos, me emrat si Vidal e Vrsaljko, nuk kishin se si te mungonin. Pa harruar edhe disa komente rreth Nainggolan … Read More

AS – Vrsaljko, Suning i jep Ausilios driten e gjelber per te mbyllur tratativen: ja detajet

21/07/2018, 23:11 |

Duket se drejtori sportiv Piero Ausilio eshte kthyer me lajme te mira nga Kina.

Ne fakt sic raporton gazeta spanjolle AS, udhetimi i drejtorit sportiv zikalter ne Kine ka qene shume i rendesishem sa i perket kroatit Sime Vrsaljko.

Read More

Sky – Mbrojtesi i krahut, mes Vrsaljko e Darmian fiton terren nje emer i ri: detajet

16/07/2018, 23:51 |

Interi ka bere 5 goditje kete merkato por nuk e ka ndermend te ndalet.

Piero Ausilio ne fakt deshiron qe t’i dhuroj trajnerit Luciano Spalletti edhe disa lojtare per te kompletuar ekipin me dispozicion.

Sic raportohet nga studiot e … Read More

Di Marzio: “Inter, gati oferta per Vrsaljkon: ja shifrat! Darmian, Zappacosta, Eder e D’Ambrosio…”

13/07/2018, 0:22 |

Interi vazhdon te punoj ne merkato ne kerkim te nje mbrojtesi krahu per t’ia dhuruar Luciano Spallettit pas largimit te Joao Cancelo dhe Davide Santon.

Zgjedhja e pare e dirigjenes zikalter, duket pare veshtiresite e ndryshme per te arritur te … Read More

Sky – Inter, sinjale pozitive ne merkato nga Atletico Madrid per Vrsaljko. Eder…

12/07/2018, 22:01 |

Ne shtepine e Interit po punohet per merkaton, si ne hyrje ashtu edhe ne dalje.

Dhe ne dalje emri me i nxehte eshte ai i sulmuesit Eder, me zikalterit qe po punojne te zhbllokojne tratativen qe duhet ta dergoj ne … Read More

Vrsaljko i rivleresuar nga Boterori por Atletico i ka bere lojtarit nje premtim: ja situata

12/07/2018, 21:09 |

Paraqitje pozitive per Sime Vrsaljko dje kunder Anglise ne gjysme-finale per te arritur pastaj ne finale te Boterorit.

Lojtari kroat, qe pavaresisht lendimit ne gju ka bere gjithcka qe te luaj mbreme, ka qene autor i nje prove solide te … Read More

Merkato, Eder ne Kine mund te zhbllokoj dy operacione: detajet. Icardi, pas 15 korrikut…

12/07/2018, 0:10 |

Inter tashme ka definuar operacionin Eder duke e shitur ate Jingsu.

Lojtari ka pranuar oferten e klubit tjeter ne pronesi te Suning dhe ne arkat zikalter do te derdhen 6 milione euro per italo-brazilianin.

Keto para, sic raporton Alfredo … Read More

Pedulla: “Inter-Vrsaljko, ekziston vullneti i lojtarit! Kontakte te vazhdueshme dhe…”

11/07/2018, 21:51 |

“Sime Vrsaljko mbetet ne krye te listes se Interit per rolin e mbrojtesit se krahut te djathte”.

Kete raporton eksperti i merkatos Alfredo Pedulla rreth situates se mbrojtesit kroat qe tani po luan kunder Anglise ne gjysme-finale.

Profili i … Read More

Vrsaljko, Inter ne pole position: zikalterit provojne te bindin Atleticon me nje formule qe…

10/07/2018, 0:09 |

Inter ne pole position per kroatin Sime Vrsaljko.

Kete te pakten raporton eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio qe gjithashtu tregon se si Napoli ka hyre ne gare per mbrojtesin e Atletico Madrid.

Por jo vetem, sepse Napoli eshte … Read More