Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

walter samuel

#110Inter – Emri im eshte Walter Samual dhe hyrja eshte e ndaluar

09/01/2018, 17:06 |

Në mbrëmjen e 9 janarit 2010, Siena ishte në avantazh 3-2 në San Siro ndërsa Walter Samuel u zhvendos në qendër të sulmit në minutat e fundit të ndeshjes. Pas barazimit të Sneijder me goditje dënimi, në kohën shtesë, Samuel … Read More

Samuel njeriu-derby: statistikat promovojne argjentinasin titullar

04/05/2014, 16:36 |

Derby po afron dhe ka akoma dyshime per formacionin zikalter, sidomos ne mbrojtje ku ne dallim nga ndeshjet e fundit, Mazzarri mund te zgjedhe midis te gjithe mbrojtesve te organikes, duke perjashtuar Juan Jesus. Asnjeri nuk eshte i … Read More

GdS – Samuel-Fiorentina, marreveshje njevjecare per 1,5 milione euro

03/05/2014, 10:18 |

Walter Samuel do ti thote lamtumire Interit dhe do te shkoje tek Fiorentina? Kjo gje eshte e mundshme sipas Gazzetta dello Sport. “Argjentinasi pas 9 sezoneve dhe 14 titujve me Interin (midis te cilave 5 kampionate, 1 Champions … Read More

Samuel: “Kam vendosur: vazhdoj dhe nje vit! Me pare do te flas me Interin. Milito me flet per Racing por e di qe…

10/04/2014, 11:01 |

Walter Samuel ka dhene nje interviste te gjate per radio Argjentina:

Si ndiheni pas demtimit te fundit?

“Jam shume mire, demtimi i fundit ne gju ka qene i rende por per fat te mire … Read More

Mungojne akoma tre minuta.

11/02/2014, 16:13 |

“Mbase ky do te jete sezoni im i fundit tek Interi, sigurisht. Deri sa te jem ketu, do te jap maksimumin tim”. Walter Samuel eshte keshtu. Pak fjale dhe shume fakte. Ne te gjithe keto vite tek zikaltrit, Intervista qe … Read More