Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 18, 2022

Scroll to top

Top

Walter Zenga

#110Inter – Dy jetët e Njeriut Merimangë

28/11/2017, 12:13 |

Fanellën zikaltër e veshi 473 herë: për herë të parë në 1982 dhe për herë të fundit në lot, në një mbrëmje pranvere të vitit 1994, finalja fituese e Kupës UEFA. Ndërsa uniformën e postierit e ka veshur disa herë. … Read More