Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Wanda Nara

Icardi, rinovim apo largim? Interi nuk i ka pelqyer fjalet e Wanda Nara: klubi do te tentoje tani qe…

23/05/2018, 10:59 |

Cila do te jete e ardhmja e Mauro Icardi?

Sipas La Gazzetta dello Sport, situata eshte e qarte prej kohesh:

“Interi eshte gati ti beje Icardit nje rritje rroge deri me 6 milione euro ne vit plus bonuse dhe nje … Read More

Wanda: “Icardi nuk leviz nga Interi, klubi ka qene spektakolar ne drejtim te tij. Gjithmone ka…”

18/10/2016, 9:47 |

Wanda Nara, ka folur ne nje interviste per Fox Sports dhe ka treguar per te ardhmen e Mauro Icardit. Nje e ardhme qe do te jete perseri me shirita zikalter dhe me nje shirit ne krah.

Read More

Wanda: “Juve e donte Icardin, jo Higuainin. Ofronin më shumë por ai dëshiron të jetë Totti i Interit”

07/10/2016, 10:08 |

Wanda Nara, e intervistuar nga SportWeeek, ka treguar detajet e ripërtërirjes së kontratës së Mauro Icardit me Interit deri më 2021: “Ne zonjat, në qoftë se e ndajmë mendjen për një gjë…Unë asnjëherë nuk kam thënë që “Mauro … Read More

Wanda: “Rinovimi i Icardit nuk eshte fitorja ime. Se shpejti edhe Argjentina. Ronaldo dhe De Boer…”

22/09/2016, 15:21 |

Protagoniste absolute e veres zikalter, ashtu si levizjet e merkatos se veres nga Sunins, agjentja dhe gruaja e Mauro Icardi, njeriu i momentit, flet per mikrofonat e Calciomercato.com per argumente te ndryshme te bomberit argjentinas.

Mes merkatos, … Read More

Icardi do te rinovoje, por kohen dhe rrogen e vendos Suning. Wanda kerkon 5 milione por…

04/08/2016, 10:45 |

Rikthehet situata e qete ndermjet Interit dhe Mauro Icardit. Duke pare mesazhet e dashurise te njepasnjeshme te sulmuesit zikalter qe ka publikuar ne rrjetet sociale gjate dites se djeshme, kjo gje eshte akoma me e qarte.

Read More

Gazzetta – Interi i ka thene Icardit: “Nese Wanda vazhdon, harroje shiritin”, Dihet kush e mer…

02/08/2016, 10:21 |

Interi dhe Mauro Icardi kane arritur tek raundi final. Wanda do te vendose me bashkeshortin e saj ne ditet e ardhshme dhe klubi zikalter vazhdon te mos lere hapsira per nje shitje te tijen.

Icardi nuk … Read More