Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Wanda

Wanda: “Icardi? Tre klube jane gati te paguajne klauzolen. Ose rinovojme ose…”

22/05/2018, 20:39 |

Gjate intervistes se saj per Radio Metro, agjentja dhe gruaja e Mauro Icardit, Wanda Nara, ka folur per situaten e burrit te saj.

Mauro Icardi qe se bashku me shoke arriten te kualifikohen ne Champions League dhe te shpallet golashenuesi … Read More

E FUNDIT – Icardi, ja rroga ne kontraten e re: do te jete lojtari me i paguar ne Serie A

22/03/2018, 14:52 |

Interi ka filluar manovrat e medha per Mauro Icardin. 

Pas nje pokeri te mrekullueshem ndaj Sampdorias, duket se Maurito ka ndezur sirenat e merkatos duke qene se klauzola e tij prej 110 milione eurosh aktualisht tek Interi konsiderohet shume e … Read More

Wanda: “Rinovimi i Icardit? Ja cfare do te ndodhe edhe pse ai vlen cdo dite e me shume. E ardhmja…”

21/03/2018, 12:37 |

Gruaja-agjente e kapitenit zikalter ka folur per Icardin dhe te ardhmen e tij.

Ja fjalet e Wandes per momentin e Icardit dhe te ardhmen e tij:

“Ferrero tha qe ilaci i Mauros jam une? (Qesh nderkohe) E njoh Ferreron, por … Read More

Wanda: “Icardi nuk leviz nga Interi, klubi ka qene spektakolar ne drejtim te tij. Gjithmone ka…”

18/10/2016, 9:47 |

Wanda Nara, ka folur ne nje interviste per Fox Sports dhe ka treguar per te ardhmen e Mauro Icardit. Nje e ardhme qe do te jete perseri me shirita zikalter dhe me nje shirit ne krah.

Read More

Icardi-Inter, rinovim deri ne 2021. Rroge super dhe klauzole gjigande per skuadrat e huaja. Wanda…

07/10/2016, 9:30 |

Ajo qe dihej tashme prej kohesh sot do te behet realitet: Mauro Icardi dhe Interi do te lidhen zyrtarisht deri ne 30 qershor 2021. 

Kapiteni i Interit, ne prag te daljes se autobiografise se tij te … Read More

Icardi, ndjesi rinovimi dhe shifra prej top player: Do te kaloje nga 2,6 milione ne sezon, ne…

03/08/2016, 11:19 |

Mauro Icardi eshte gjithmone e me shume afer… Interit.

Sulmuesi zikalter, ne fakt, shume shpejt mund te mare te shume kerkuarin rinovim te kontrates, por kjo pritet te ndodhe vetem ne shtator, pas mbylljes se merkatos. … Read More

Corriere della Sera – Pike kthese me kinezet? Suning Commerce Group eshte larg, tani mund te perfitoj Wanda: te rejat e fundit

18/04/2016, 23:29 |

Te reja te rendesishme vijne nga Corriere della Sera sa i perket te ardhmes se Interit.

Ne fakt duket se eshte zbehur hipoteza qe shihte Suning Commerce Group afer blerjes se 20% te aksioneve te klubit (per … Read More