Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 27, 2021

Scroll to top

Top

wenger

Wenger ben murin: “Podolski tek Inter? Nuk e kane seriozisht. Nje barcalete”

30/12/2014, 11:29 |

Ne konferencen e shtypit para ndeshjes me Southampton, Arsene Wenger flet per situaten e Lukas Podolski, dhe vazhdon te mohoj interesimin e zikalterve, madje me terme te renda:

“Dua qe Podolski te mbetet ketu me ne. Inter? … Read More

Wenger: “Podolski? Per momentin nuk largohet askush. Ne janar kthehet Ozil dhe…”

28/12/2014, 20:59 |

Ne fund te ndeshjes kunder West Ham, ndeshje te cilen Arsenal e fitoi me rezultat 1-2, tekniku Arsene Wenger foli edhe per ceshtjen Lukas Podolski.

Lojtari gjerman ka qene edhe sot ne pankine ne Upton Park, perkunder mesazheve te … Read More

Takimi Ausilio-Wenger kete pasdite per Podolski-n. Idea eshte huazim me te drejte blerje.

27/12/2014, 15:00 |

Informatat me te reja vijne nga gazetaret e Sportmediaset ku thuhet se Ausilio eshte ne Londer per Lukas Podolski.

Kete pasdite eshte planifikuar nje takim ne mes Ausilios dhe Wenger, idea eshte huazim deri ne qershor, … Read More