Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 22, 2020

Scroll to top

Top

William Carvalho

Kovacic dhe Carvalho per nje Inter ne format Champions League? Kane nisur kontaktet e para me agjentin…

20/04/2018, 11:42 |

De Vrij dhe Asamoah do te rregullojne mbrojtjen. Lautaro Martinez ofron nje alternative me nivel ne sulm. E keshtu, vemendja e Interit ne kete moment eshte tek mesfusha, repart ku po konkretizohen punet e njerezve te merkatos zikalter. 

Kete gje … Read More