Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

wolfsburginter

Wolfsburg-INTER: Notat – Carrizo, nje lojtar me shume… per Wolfsburgun! Mancio, jo keshtu…

12/03/2015, 21:42 |

Interi ne fillim te ben te mendosh se do te ishte nje nate e madhe me avantazhin 0-1, por me pas Carrizo dhe disa gabime amatore, rezultati kthehet ne 3-1 per te zotet e shtepise… Keto jane notat … Read More

ZYRTARE, Wolfsburg-INTER: Mancini ka zgjedhur Hernanes dhe Juan! Ja formacionet…

12/03/2015, 18:08 |

Ja formacionet zyrtare te zgjedhura nga tekniket Dieter Hecking dhe Roberto Mancini per sfidern Wolfsburg vs Inter e programuar per ne oren 19:00 ne Volkswagen Arena!

WOLFSBURG: 1 Benaglio; 8 Vieirinha, 25 Naldo, 31 Knoche, 34 … Read More

Formacioni i mundshem i Interit ndaj Wolfsburg: Kualitet dhe fuqi me Hernanes dhe Shaq…

12/03/2015, 16:46 |

Roberto Mancini me shume mundesi do te zgjedhe kualitetin.

Tekniku Interist, per ndeshjen e sotme qe do te luhet ne oren 19:00 kunder Wolfsburg, duket se do ti jape nje bluze titullari brazilianit Hernanes i cili … Read More

Interi ne Wolfsburg: TRE motive per te pasur besim

11/03/2015, 19:09 |

Tre motive te mira qe Interi duhet te kete besim ne prag te ndeshjes se neserme kunder Wolfsburg ne transferte. Motivi i pare i perket pikerisht karakteristikave te zikalterve, ne gjendje te shprehin me mire lojen e tyre ne transferte, … Read More