Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

xherdan shaqiri

Shaqiri: “Shpresoj që të jem lojtari i ndeshjes Inter-Juve. Ndeshjet e fundit në stol? Nuk janë një problem”

14/05/2015, 18:43 |

Dy ditë larg ndeshjes InterJuventus, “xhuxhi” zikaltër Xherdan Shaqiri ka folur për mikrofonët e Sky Sport. Këto janë fjalët e tij, pikërisht përpara ndeshjes që i pret zikaltërit të shtunën në “Meazza”: “Lojtari i ndeshjes kundër Juventusit? Shpresoj!Read More

AskShaqiri: Atmosferë e bukur për derbin, mund ta fitojmë. Dua ta rikthej Interin në majë. Këtu sepse…”

17/04/2015, 16:16 |

Pas konferencës për shtyp, Xherdan Shaqiri tregohet i mrekullueshëm në nivelin mediatik dhe merr pjesë në ngjarjen e zakonshme të ‘Inter Nos’ në Inter Channel. Zviceriani, pasi iu përgjigj kurioziteteve të gazetarëve, ai iu përgjigj edhe pyetjeve të … Read More